Głosowanie tylko do niedzieli. Pomagamy!

W niedzielę o północy kończy się głosowanie na najpopularniejszego sportowca, trenera i talent roku 2016, w 23 Plebiscycie "Echa Dnia". W tym roku duże szanse na to, aby znaleźć się w gronie laureatów ma Kamil Czarnecki, piłkarz naszej drużyny. Wciąż szanse na znalezienie się w piątce trenerów, ma Dariusz Różański. W gronie talentów nominowano Przemka Sobolewskiego, młodego zawodnika naszej drużyny. Ostateczne wyniki poznamy podczas uroczystej gali, 20 stycznia. Apelujemy o głosowanie! Szczegóły w rozwinięciu!

GŁOSUJ NA TRENERA
DARIUSZ RÓŻAŃSKI – głosuj TUTAJ
Broń Radom, piłka nożna. Ma 46 lat. Po przejęciu drużyny po spadku z trzeciej ligi, jego zespół w nowym sezonie nie doznał żadnej porażki i jest mistrzem jesieni. Drużynę juniorów doprowadził do wicemistrzostwa Mazowsza.

Głosuj wysyłając SMS na numer 71321 wpisując w treści radt.10

GŁOSUJ NA SPORTOWCA
KAMIL CZARNECKI – głosuj TUTAJ
Broń Radom, piłka nożna. Ma 27 lat. Napastnik i najlepszy strzelec zespołu. Jego drużyna w rundzie jesiennej nie przegrała żadnego spotkania, wywalczyła tytuł mistrza jesieni i jest na najlepszej drodze do awansu.
Głosuj wysyłając SMS na numer 71321 wpisując w treści rads.5

GŁOSUJ NA TALENT ROKU
PRZEMYSŁAW SOBOLEWSKI – głosuj TUTAJ
Broń Radom, piłka nożna. Ma 17 lat. Wicemistrz Mazowsza juniorów. Mimo młodego wieku, ciężko pracował na to, aby znaleźć się w kadrze pierwszej drużyny, która walczy o awans.
Głosuj wysyłając SMS na numer 71321 wpisując w treści radm.23

PODOBNE WPISY