Głosujmy na rocznik 2000

Nasze młodzieżowe drużyny od czasu do czasu uczestniczą w przeróżnych konkursach. Warto przypomnieć, że udało się wygrać Viziriade, czy konkurs Adidasa, w którym drużyna dostała 11 par butów. Tym razem w konkursie NIVEA bierze udział rocznik 2000. Chłopcy liczą na wasz głos, a zamian wiosną obiecali grać jak najlepiej. Patronat nad konkursem objął Ajax Amsterdam Poniżej piszemy o nagrodach i sposobie głosowania. 
GŁOSUJEMY TUTAJ

OD 1 .03 2012 RUSZA AKCJA  „SZKÓŁKI PIŁKARSKIE NIVEA”  . To program objęty patronatem przez Ajax Amsterdam. Wystarczy głosować na naszych chłopców aby uzyskali jak największą liczbę głosów jako zespół

NAGRODĄ JEST:
I Etap

Sto szkół/klubów, które zdobędą największą liczbę punktów w głosowaniu internautów, zostanie objętych patronatem Szkółek Piłkarskich NIVEA i otrzyma dostęp do wersji on-line programu szkoleniowego Akademii Ajax Amsterdam.

Wyznaczeni do koordynacji projektu trenerzy odbędą czterodniowe szkolenie prowadzone przez specjalistów z Akademii Ajax Amsterdam.

W ramach nagrody każda ze stu szkół/klubów otrzyma również koszulki dla zawodników oraz pakiet sprzętu sportowego niezbędny do przeprowadzenia programu szkolenia Akademii Ajax Amsterdam (bramki, piłki, reboundery, pachołki, stopery, magnetyczne tablice dla trenerów i inne). 

  
II Etap

Dziesięć szkółek, które zdobędą największą ilość punktów za prowadzenie treningów zgodnie z programem treningowym Akademii Ajax Amsterdam oraz aktywne zdawanie relacji  z postępu zawodników  na profilu szkółki , zostanie zaproszonych do udziału w Turnieju Szkółek Piłkarskich NIVEA w czerwcu 2013 r. Każda z nich będzie mogła wystawić do turnieju jedną drużynę dla każdej z trzech kategorii wiekowych chłopców i dziewczynek. Sześć zwycięskich drużyn turnieju wraz z trenerami wyjedzie na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

Za zdobyte punkty zostaną również przyznane dodatkowe nagrody w postaci voucherów uprawniających do nabycia sprzętu sportowego oraz akcesoriów  dostępnych w sklepiku internetowym w serwisie.

PODOBNE WPISY