Gra wygląda coraz lepiej (ZDJĘCIA)

Piłkarze Broni Radom wygrali skromnie 1:0, wyjazdowy mecz z czołową ekipą świętokrzyskiej czwartej ligi. Trzeba przyznać, że Orlicz Suchedniów wysoko zawiesił poprzeczkę. Nieprzypadkowo ostatnio pokonał Siarkę, Koronę II i Star Starachowice. Jednak w naszym przypadku do pełni szczęścia brakuje spokoju i skuteczności. na tydzien przed ligą widać było, że przed naszym zespołem sporo pracy.

ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ

Piłkarsko było nieźle, ale tylko do pewnego momentu, gdy trzeba było albo strzelać, albo podać koledze, który był w dogodnej sytuacji. Podczas konstruowania akcji było widać brak pomysłu na sforsowanie akcji rywala, złe wybory w kulminacyjnych akcjach, czy też brak skuteczności już pod bramką rywala. Na szczęście są to elementy, które wynikają trochę z braku zgrania. umiejętności w tym zespole jest sporo, ale widać, że Kowalczyk, Bartosiak, Danzell Mora potrzebują więcej zrozumienia z zespołem. Choć w przypadku tego pierwszego można z optymizmem patrzeć w przyszłość. Bartosiak miał swoje okazje, aż w końcu zdobył zwycięską bramkę.

– Wynik lepszy niż gra. Było widać dobre momenty, jak i te słabsze. Ja się cieszę, że udało nam się zagrać na bardzo dobrym boisku, z niezłym przeciwnikiem i wszyscy zawodnicy są zdrowi. teraz najbliższe dni podporządkujemy już temu, aby dobrze przygotować się na pierwszy inauguracyjny mecz – zaznacza trener Artur Kupiec.

PODOBNE WPISY