Grała nasza młodzież. WYNIKI, ZDJĘCIA

Młodzi piłkarze Broni Radom rozgrywali w weekend mecze ligowe. Większość pojedynków udało się zwyciężyć. 9 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki to bilans naszych zespołów w 15 meczach. W młodszych rocznikach wyniki nie są najważniejsze, tylko rozwój i dobra zabawa. Dużą radość sprawiła nam drużyna trenera Roberta Rogali, która wygrała 3:0 w Siedlcach!!!
W rozwinięciu podajemy wyniki wszystkich roczników i linki do zdjęć.

ROCZNIK 2002
EKSTRALIGA
MOSIR MIŃSK MAZ – BROŃ RADOM 1:1 (0:1)
Bramka: E. Warych
Broń: Fijałkowski-Kiełbasa Warych E. Machajek Borkowski Warych A. (75Krzyżanowski), Czajkowski (70Sobieraj), Lis (65 Mróz), Zych, Moskwa (75 Marzec), Kotlimowski (70 Banaczek).
Pierwsza połowa grana pod nasze dyktando, gdzie oprócz gola chłopcy wypracowali jeszcze dwie dogodne sytuacje bramkowe. W drugiej odsłonie tylko raz mogliśmy zdobyć bramkę a gospodarze dążyli do wyrównania, co uczynili po naszym błędzie w kryciu.
– Mecz ten pokazał że dobra gra w jednej połowie to za mało by wrócić z wyjazdu z kompletem punktów. Przed nami runda rewanżowa i kolejne trudne pojedynki – powiedział trener Dariusz Różański

ROCZNIK 2003
II liga ROZPN
BŁOTNICA – BROŃ II RADOM 0:3
Bramki: Mateusz Grezel, Janek Małek, Jakub Gola
Drużyna trenera Mikołaja Skórnickiego wygrywa mecz za meczem,ale żeby awansować, musi liczyć na awans do mazowieckiej ligi drużyny Broń I, trenera Marcina Krzoska.

ROCZNIK 2004
EXTRALIGA
POGOŃ SIEDLCE – BROŃ RADOM 0:3
Bramki: Grudzień 2, Wiechecki.
– Po niezłej pierwszej i bardzo dobrej drugiej połowie wygrywamy w Siedlcach 3:0. Dodatkowo nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Po tym zwycięstwie awansowaliśmy na 3 miejsce w tabeli. Była to trzecia z rzędu wygrana. Oby tak daleJ – relacjoonuje Robert Rogala.

ROCZNIK 2005
I liga ROZPN
BROŃ RADOM – LIDER LIPSKO 2:2 (1:0)
Bramki: Więcaszek 2.
Sporą przewagę mieli w tym meczu podopieczni trenera Krzysztofa Banaszkiewicza, ale nie ustrzegli się błędów, nie wykorzystali dogodnych okazji i tylko zremisowali w tym meczu.
FOTOGALERIA TUTAJ

ROCZNIK 2006
I liga rocznika 2006
MŁODZIK RADOM – BROŃ RADOM 4:0 (1:0)
W kratkę spisują się tej jesieni chłopcy z rocznika 2006. Zdarzają im się bardzo dobre i zwycięskie występy, ale też słabsze mecze, jak te z Młodzikiem. Po sześciu kolejkach drużyna zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

ROCZNIK 2007
Broń II Radom – Sokół Przytyk 2:1
Broń Radom – Pilica Białobrzegi 2:0

Bramki: Kokoszka, Jaros

Orzeł Wierzbica – Broń IV Radom 1:3
Bramki: Górecki 2, Maciejczyk.
Bardzo udany weekend zaliczyli chłopcy prowadzeni przez trenerów Marka Zakrzewskiego i Wojciecha Banaczka. Wygrali wszystko spotkania, chociaż rywale w trzech przypadkach okazali się bardzo wymagający.

ROCZNIK 2008
Liga 2007
Legion Głowaczów – Broń III Radom 0:0
Chłopcy zagrali ze starszymi rywalami i wrócili do domu z dużym niedysytem.

Broń Radom – AP Szydłowiec 5:12
Tym razem rocznik 2009 przegrał dwa mecze, ale w jednym pojedynku zagrał w starszym roczniku. Taka nauka z pewnością wyjdzie na dobre!

ROCZNIK 2010
Liga rocznika 2009
Pilica Białobrzegi – Broń Radom 2:8
Bramki: Albert Sentkiewicz 3, Przemysław Kucharski 2, Piotr Rdzanek 2, Adam Kałwa