Grali nasi ligowi rywale

Nasi ligowi rywale nie odpoczywają i podobnie jak Broń, ciężko pracują i rozgrywają serie meczów sparingowych. Dziś kolejna seria sparingowych ciekawostek.

Polonia Warszawa (juniorzy) – GLKS Nadarzyn 3:2 (2:0).
Gole dla Nadarzyna: Dzierżawski, Kiepuszewski z karnego
Nie był to najlepszy występ nadarzynian, którzy popełniali sporo błędów w defensywie. Natomiast w ataku brakowało skutecznego jesienią Krzysztofa Wierzby. W ekipie GLKS wystąpił testowany bramkarz, ale jego nazwisko jest na razie owiane tajemnicą.

Agrykola Warszawa (juniorzy) – Mazowsze Grójec 0:10 (0:5).
Gole dla Mazowsza: Złoch 3, Kulczycki 2, Łaski, Hrycajewski, Białecki, Kucharski, Gałczyński po 1.
Grójczanie wystąpili w bardzo podobnym zestawieniu jak w sparingu z Bronią. Wynik robi wrażenie. Do drużyny powrócił Piotr Samoraj, który nie grał od inaugurującego sezon meczu Broń – Mazowsze, w którym doznał kontuzji.

Legionovia Legionowo – Nadnarwianka Pułtusk 3:1 (0:0).
Boratyński, Kołakowski, Starnacki – Krawczyk z karnego.
Pojedynek dwóch naszych trzecioligowych rywali. Dla gospodarzy pierwszego gola zdobył nowopozyskany Piotr Boratyński (ostatnio Korona Góra Kalwaria), zaś drugiego testowany napastnik Świtu Nowy Dwór Maz. Arnold Kołakowski. Ten sam, który strzelił drugiego gola Broni w NDM. Jeśli chodzi o Nadnarwiankę to do drużyny powrócił Mariusz Soska.

Radomiak Radom – Mazur Karczew 1:0 (0:0).
Niektórzy z nas byli świadkiem tego meczu i trzeba przyznać, że nie był to ten sam Mazur, którego widzieliśmy jesienią na N9. Tym razem zobaczyliśmy ospały, wolno grający zespół, który niczym nie przewyższał gospodarzy. Być może przyczyną było to, że karczewski zespół udał się na ten mecz wprost z obozu w Ciechanowie, a może dlatego, że trener Jan Karaś testował kilku nowy zawodników, którzy zupełnie nie rozumieli się z zespołem.

MKS Kutno – MPK Zgierz 5:0 (3:0).
Płacheta 2, Kubiak, Jakubowski, Rosiak.
„Miejscy” nie dali najmniejszych szans czwartoligowcom ze Zgierza. W drużynie z Kutna zagrał testowany bramkarz, Mateusz Turkowski. Trudno coś powiedzieć na temat jego gry, gdyż się nie napracował.

Mszczonowianka Mszczonów – Woy Bukowiec Opoczyński 1:3 (0:2).
Ekipa z Buklowca trenuje na obozie w miejscowości Andrzejówka i szukuje poważne wzmocnienia, aby skutecznie walczyć o utrzymanie.

Narew Ostrołęka – Pogoń Siedlce 0:4 (0:2).
Wynik wydaje się być sporą niespodzianką. Zespół Narwii wyjechał w sobotę na kilkudniowe zgrupowanie do Miętnego. W tym meczu trener Cezary Molenda dał pograć 25 zawodnikom.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Dolcan Ząbki 0:1 (0:0).
Nowodworzanie, lider naszej ligi – przegrali, ale za rywala mieli pierwszoligową ekipę z Ząbek. Świt testuje czterech nowych zawodników: Patryka Demidowicza (Pelikan Łowicz), Lucky Juniora Ekwueme (Legionovia), Przemysława Pirosa )Hutnik Warszawa) oraz Michała Jagodzińskiego (Drukarz Warszawa).

Gaz – Gal Galewice – Warta Sieradz 6:2.
Nie wiele wiadomo na temat tego sparingu. Kilka dni wcześniej gracze Warty zremisowali 2:2 z drugoligowym Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Tekst powstał na podstawie stron internetowych naszych rywali. Adresy można znaleźć w dziale linki.

PODOBNE WPISY