Grali nasi rywale

W sobotę swoje mecze rozgrywali inni czwartoligowcy, rywale Broni Radom w nadchodzącym sezonie. W innych zespołach nie zabrakło zawodników z przeszłością w naszym zespole. W rozwinięciu garść wyników, które udało się znaleźć.

Szydłowianka Szydłowiec – Proch Pionki 3:2 (2:0)
W ekipie Prochu testowano między innymi Oskara Bawora, a pomiędzy słupkami stali Adrian Matysiak i Michał Majos – cała trójka w przeszłości grała w Broni. Pięknego gola zdobył inny były zawodnik naszej drużyny, Mateusz Kołodziej.

Oskar Przysucha – Ceramika Paradyż 1:2 (0:1).
W zespole Oskara w bramce 45 minut stał Piotr Prasek, do niedawna golkiper Broni. Ponadto testowani byli: Jakub Dadasiewicz (Polesie Kock), Wołodymyr Khomyn (Mazovia Mińsk Mazowiecki), młodzieżowiec Daniel Winiarski (Radomiak Radom, ostatnio Drogowiec Jedlińsk), Mateusz Brodalski (Victoria Żmudź), Łukasz Sapieja (KS Sokół Sokolniki).

Pilica BIałobrzegi – Orzeł Wierzbica 1:1 (1:0)
W drużynie Pilicy zagrał rodowity białobrzeżanin, były reprezentant Polski, Sebastian Przyrowski. Ostatnio golkiper ten był zawodnikiem Górnika Zabrze. Z kolei w Orle w bramce wystąpił Norbert Wnukowski, a w defensywie Paweł Ankurowski, który wrócił po kilku miesiącach z zagranicy o wraca do piłki.

Mazur Karczew – Huragan Wołomin 2:2 (2:2).
Błonianka Błonie – KS Raszyn 4:9 !!!
KS Konstancin – Mazovia Mińsk Maz. 5:2
Victoria Sulejówek – Wilga Garwolin 1:1
Sparta Jazgarzew – Ostrovia Ostróv Mazowiecka ???

Fot. Proch.pionki.org (Adrian Matysiak)

PODOBNE WPISY