Grali nasi rywale

W miniony weekend swoje spotkania sparingowe rozgrywali nasi ligowi rywale. Kłopoty z kontuzjami ma Legionovia, lider z Nowego Dworu jeszcze nie załatwił żadnego nowego zawodnika, natomiast grójeckie Mazowsze dzielnie radzi sobie w meczach sparingowych. Normal 0 21
Dolcan Ząbki – Mazur Karczew 3:0.

Na tle pierwszoligowca, Mazur zaprezentował się dość solidnie, ale tracił gole po prostych błędach defensywy.

Warta Sieradz – ŁKS Łódź (Młoda Ekstraklasa) 2:2.
Gole dla Warty strzelili: Stanisławski, Ceglarz.
Warta chciałaby pozyskać Adama Patorę, młodego piłkarza ŁKS. Jak donosi dziennik Łódzki, obecny klub za wypożyczenie tego zawodnika zażądał 200 tys. zł, zaś za jego transfer aż 1 milion zł. Nic więc dziwnego, że działacze z Sieradza są oburzeni, bo gdy łódzkie kluby zgłaszają się po jakiegoś utalentowanego młodzieżowca, to wręcz żądają, aby przeszedł za darmo.

Legionovia Legionowo – Dolcan Ząbki 2:6.
Gole dla Legionovii: Starnacki i Ziąbski.
Dolcan w ciągu weekend zagrał mecze z dwoma trzecioligowcami i w obu sobie poradził. Nasz ligowy rywal, Legionovia szuka napastników. Na treningach pojawił się Radosław Nowicin, wychowanek gwardii Warszawa, który jesienią grał w Mazowszu Grójec. Zagrał również Paweł Madej z drużyny juniorów. Legionovia boryka się z kontuzjami. Przeciwko Dolcanowi nie zagrało aż pięciu graczy.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Mazowsze Grójec 1:1.
Gol dla Mazowsza: Jaskólski z karnego.
Wszyscy dookoła mówią o problemach Mazowsza i skazują drużynę Konrada Główki na pewna degradację. Tymczasem grójczanie bardzo dzielnie poczynają sobie w meczach sparingowych. Tym razem grali jak równy z równym w pojedynku z drugoligowym Sokołem, Mazowsze testowało Macieja Kołacza, młodego stopera, obdarzonego dobrymi warunkami fizycznymi. Ostatnio grał w UKS SMS Łódź. Nasza Broń, która w Grójcu zagra z Mazowszem już w pierwszej kolejce, musi uważać na tą drużynę i podejść bardzo poważnie do rywala.

Włocłavia Włocławek – MKS Kutno 1:2.
Gole dla Kutna: Kubiak 2.
Włocłavia podobnie jak Kutno jest trzecioligowcem. Blisko podpisania umowy z ekipą z Kutna jest trójka nowych graczy: Konrad Bolimowski, Piotr Gawlik (obaj Pelikan Łowicz) oraz Mateusz Turkowski (Górnik Łęczyca).

Zryw Sobolew – Narew Ostrołęka
mecz się nie odbył ze względu na zaśnieżone boisko w Miętnem. Warto dodać, że Paweł Kuzia, młody zawodnik Narwi przebywa na testach w „młodej” Legii Warszawa.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – LKP Motor Lublin 1:2.
Gol dla Świtu: Lewicki.
Chociaż testowanych jest kilku graczy, to działacze Świtu jeszcze nie podpisali jeszcze z nikim nowym umowy. Po stronie ubytków jest na razie czterech graczy. Mimo wszystko na tle pierwszoligowego Motoru, lider z Nowego Dworu wypadł bardzo dobrze.

Podlasie Sokołów Podlaski – Nadnarwianka Pułtusk 1:1.
Gol dla Nadnarwianki: Janusiński.
W ekipie z Pułtuska zagrał 21-letni lewy pomocnik Narwi Ostrołęka, Maxwell Elota.

Wisła II Płock – MKS Ciechanów 0:1.
Rezerwy wspierane są coraz mocniej zawodnikami z roczników 1990 i 91, gdyż czterech zawodników przeszło do pierwszoligowego zespołu.

Więcej o poszczególnych meczach naszych rywali znajdziecie na ich stronach. Adresy w dziale „Linki”

PODOBNE WPISY