Grały rezerwy i nasza młodzież

W sobotę swoje pojedynki sparngowe rozgrywały też nasze młodzieżowe ekipy, a także A-klasowe rezerwy. Wyniki towarzyskich zmagań znajdziecie w rozwinięciu.

Iskra Gózd – Broń II Radom 4:4
(wkrótce więcej)

Rocznik 2008
Wisła Puławy – Broń Radom 0:1
C ieszę się że ten.mecz się wogole odbył, bo miałem duże problemy ze skompletowaniem składu. Ostatecznie udało się pojechać i zagrać w 12 osobowym składzie. Chłopcy musieli grać w większości po całym meczu. Pojedynek był bardzo wyrównany, bo gospodarze mieli swoje sytuacje i my również. Trochę szkoda, bo sędzia nie uznał nam prawidłowej bramki. Cieszy na pewno fakt, że to był kolejny mecz, w którym nie straciliśmy bramki – powiedział trener Marcin Trojanowski.

Rocznik 2009
Broń II Radom – Proch Pionki 7:0 (2:0)
Bramki: M. Szambor, A. Zgiep, Ł. Chyra, J. Więcaszek, M. Iwański, F. Kawałek, A. Bomba
Skład: K. Turek – A. Bomba, Ł. Chyra, A. Grzywacz, M. Iwański, Sz. Jabłoński, F. Kawałek, B. Kucharski, A. Pastuszka, T. Syta, M. Szambor, J. Więcaszek, A. Zgiep
Kolejny pożyteczny sparing naszego zespołu. Dobre spotkanie na tle beniaminka I ligi. Po nieco sennym początku z każdą minutą przewaga Broni wzrastała. Cieszy solidna gra w obronie która przełożyła się na zero z tyłu. W ofensywie też dobra, zespołowa gra a ciekawostką jest, że aż 7 zawodników wpisało się na listę strzelców.