Grały roczniki 2008, 2010 i 2011

W sobotę swoje towarzyskie spotkania rozgrywały nasze drużyny młodzieżowe. Ciekawostką jest fakt, że zespół rocznika 2008, prowadzony przez Marcina Trojanowskiego, zremisował z żeńską drużyną pierwszoligową - Hydrotruckiem Radom. Wyniki znajdziecie w rozwinięciu.

Rocznik 2008
Broń Radom – Hydrotruck seniorki kobiety 1:1
Drużyna seniorek t kandydat do awansu do ekstraklasy. Nasza drużyna 13 – latków na tle pań wypadła bardzo dobrze.

Rocznik 2010
Broń Radom – Zwolenianka 12:2
Bramki: Marcel Wieprzycki 7, Piotr Majewski i Albert Sentkiewicz po 2 i Kewin Ciciora 1
– Mecz toczył się do pierwszej bramki. Byliśmy bardzo nieskuteczni, gdybyśmy wykorzystali choć połowę sytuacji wynik mógłby być dużo wyższy. Goście wykorzystali nieliczne kontry i za to należą im się duże brawa. Przypomnijmy, że z drużyną Zwolenianki spotkamy się już niedługo w lidze. Drużyna ta tak jak my awansowała do I-ligi okręgowej – relacjonuje trener Robert Rogala

Talent Radom – Broń II Radom 8:0
Drugi zespół zagrał wręcz odwrotnie. Dobrze i dzielnie trzymał się przez pona 30 minut aż o straty pierwszej bramki. Potem mnożyły się błędy, padały kolejne gole i było już coraz mniej ochoty o gry.
Ciekawostką jest fakt, że zespół Talentu prowadzi obecnie Wojciech Banaczek, były piłkarz i wieloletni trener w naszym klubie.

Rocznik 2011
Drogowiec Jedlińsk – Broń Radom 7:11
Po kiepskim początku 0:3 chłopcy ostatecznie odrobili straty i wygrali 11:7. Przed nami jeszcze sporo pracy ale postępy są widoczne – czytamy w relacji rocznika 2011 naszej drużyny.