Gramy o 9 miejsce!

BROŃ RADOM - BŁĘKITNI RACIĄŻ
Środa, godz 18

- Mamy o co grać. Chcemy zająć dziewiąte miejsce. Poza tym jeśli już mamy spaść z ligi to z honorem i godnością, aby zamazać fatalny obraz całego sezonu. Dużo rozmawialiśmy od soboty na temat naszej gry, naszych błędów. Nie mogą być one powielane, muszą być eliminowane - mówi trener Dariusz Różański i zarazem zaprasza w środowy wieczór na mecz z Błękitnymi Raciąż.

W naszym zespole zabraknie pauzującego za nadmiar kartek Piotra Nowosielskiego. Również goście zagrają w osłabieniu, bo nie wystąpi Krystian Pomorski. Nasz zespół pod wodzą trenera Różańskiego przegrał tylko raz, w ostatni weekend z Legią II Warszawa. Porażka zasłużona, aczkolwiek trochę zbyt wysoka.

W środowy wieczór zagramy z Błękitnymi, którzy mają osiem punktów więcej od Broni i mają szanse na utrzymanie. Zespół z Raciąża jest na fali. Wygrał cztery mecze z rzędu. Pokonał między innymi na wyjeździe Świt Nowy Dwór Mazowiecki, a w sobotę wygrał 4:0 z Energią Kozienice. W zespole gości gra kilku doświadczonych zawodników z wyższej ligi. Wspomniany Pomorski, grał ostatnio w Olimpii Zambrów. Tomasz Grudzień to były zawodnik Wisły Płock, a ma też za sobą występy w Radomiaku. Mariusz Holik były defensor Nadwiślana Góra, zimą zagrał w jednym meczu towarzyskim…w Broni Radom. Dawid Klepczyński ma za sobą występy w reprezentacji Polski do lat 19. Jednak najbardziej nasi defensorzy powinni obawiać się Kamila Majkowskiego, który zagrał w ekstraklasie w 8 meczach w barwach Legii Warszawa, ale potem jego karierę przerwała kontuzja i zawodnik odbudowuje się w III lidze. W tym sezonie strzelił już 16 goli.

W naszym zespole być może zajdą zmiany w składzie wyjściowym. Trener Różański podejmie decyzję dopiero po wtorkowym, popołudniowym treningu.
– Mam trochę pretensji do drużyny za dwa ostatnie mecze i stracone gole w doliczonym czasie gry. W obu przypadkach brakowało koncentracji i o tym będziemy dużo rozmawiać – dodaje trener Dariusz Różański.

Mamy nadzieję, że Broń do tego meczu podejdzie równie ambitnie jak do ostatnich meczów.

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU OD GODZ. 17.45 NA NASZYM PORTALU

PODOBNE WPISY