Gramy w Ligę Typerów

Już 17 marca rusza wiosna piłkarska z udziałem Broni Radom. Czekają nas ważne potyczki ligowe i pucharowe. Tradycyjnie już proponujemy naszym kibicom, czytelnikom wspólną zabawę w postaci kolejnej edycji LIGI TYPERA. Jesteśmy Wam winni pewne wyjaśnienie, a przy tym zwracamy się do Was z ogromną prośbą.

Do tej pory rozdaliśmy szereg fajnych nagród w naszym typerze. Winni jesteśmy fanty zwycięzcom ostatniej jesiennej edycji. Ponadto nie jesteśmy w stanie przewidzieć o co będziemy grać od marca do czerwca. I nie chodzi o to, że w klubie jest bieda i czegokolwiek brak:) Problemem jest fakt, że klub czeka przeprowadzka na nowy stadion i nie było na rundę wiosenną składane żadne zamówienie dotyczące pamiątek. Stąd na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy w czerwcu będziemy mieli już nagrody dla naszych graczy. Przepraszamy za problemy i prosimy o wyrozumiałość, bo już na nowym obiekcie pamiątki i klubowe gadżety będą naszym oczkiem w głowie.

Póki co, zachęcamy do grania. Kto ma ochotę pobawić się w typowanie wyników zapraszamy TUTAJ Stali bywalcy, nie muszą rejestrować się ponownie. Kto nie ma ochoty grać, ten niech chociaż nie narzeka:)
Zachęcamy też indywidualnych sponsorów, którzy mogą nas wspomóc i możemy naszym graczom umilić zabawe?
KTO WYGRA MECZ W WIERZBICY???? TYPUJCIE!

PODOBNE WPISY