Gramy z liderem! Wszyscy na N9!

BROŃ RADOM - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW
Sobota, godz. 17, stadion Broni

Przed nami prawdziwy hit czwartej kolejki naszych rozgrywek. Do Radomia przyjeżdża liderm odwieczny rywal, niepokonana dotąd Mszczonowianka. Szykuje się świetne widowisko. Z ekipą z Mszczonowa jak już pisaliśmy, zawsze mecze były bardzo trudne, ale na swoim boisku bardzo często wynik był pozytywny. Apel do kibiców: Bądźcie w sobotę 12 zawodnikiem, bo wygrana na początku z takim rywalem umocni nasz zespół w czołówce tabeli.

Mszczonowianka to obok Victorii Sulejówek i Pilicy Białobrzegi największy rywal Broni w walce o zwycięstwo w lidze. Pierwsze trzy kolejki potwierdziły, że ekipa z Mszczonowa jest bardzo mocna. Co prawda zespół trenera Rafała Smalca nie miał jakiś mocarnych rywali, ale swoje mecze wygrał pewnie i uniknął wpadki jaka przydarzyła się na przykład Broni ze Spartą. Przypomnijmy, że zespół z Mszczonowa w dotychczasowych bojach pokonał 3:1 LKS Promna, 5:2 Błoniankę Błonie i 2:0 Mazura Karczew.

Tak jak w rozmowie wideo w Broń TV, Paweł Młodziński powiedział: – Mszczonowianka ma dwóch bardzo dobrych graczy, braci Jakóbiaków – Pawła i Przemysława. Na obu trzeba bardzo uważać. Solidnym zawodnikiem jest też Dariusz Cackowski, który mimo 38 lat, w czwartej lidze robi różnicę i strzelił już trzy gole.

Mszczonowianka Mszczonów – letnie zmiany kadrowe
Przyszli: Robert Stawiarski, Piotr Cudny (Żyrardowianka Żyrardów), Rafał Głębocki, Marcin Ciesielski (obaj Orlęta Cielądz), Paweł Czarnecki (Znicz II Pruszków)
Ubytki: Damian Rakoczy (koniec wypożyczenia z Pogoni Grodzisk Mazowiecki), Patryk Pomianowski (koniec wypożyczenia z Pelikana Łowicz)

W naszym zespole atosfera jest bardzo dobra i mobilizacje nie trzeba się martwić. Nie martwimy się też o umiejętności, bo Broń w tej lidze jest zespołem bardzo mocnym. Apelujemy o pełną koncentrację od pierwszych sekund. Wszyscy są gotowi do gry i wierzymy, że doczekamy się pierwszej wygranej na swoim stadionie od 8 maja.

Tak więc „Piątak w dłoń i na Broń”

W SOBOTĘ OD GODZ. 16.45 PRZEPROWADZAĆ BĘDZIEMY TRANSMIJĘ LIVE

PODOBNE WPISY