Gramy z Mazurem! Wszyscy na N9!

BROŃ RADOM - MAZUR KARCZEW
Wielki Piątek, godz. 18
Stadion przy ul. Narutowicza 9Po bardzo długiej przerwie, w wielkanocny piątek wreszcie przyjdzie nam w akcji zobaczyć naszą drużynę. Już w pierwszym meczu przyjdzie nam się zmierzyć z trudnym i bardzo wymagającym przeciwnikiem. Mazur Karczew zawsze był dla Broni niewygodnym przeciwnikiem i zapewne tym razem będzie tak samo. Jednak nasza drużyna jeśli myśli o sukcesie, jeśli chce grać na wyższym poziomie to nie może obawiać się nikogo!

O starcie rundy wiosennej pisaliśmy w ostatnich dniach bardzo dużo. Piłkarze liczą na kibiców i wsparcie z trybun. W tym meczu na pewno nie zagra Przemek Wicik, który musi pauzować za kartki, ale trener Artur Kupiec mówi, że ma spore pole manewru, kadra jest szeroka i wyrównana.
Karczewianie bardzo dobrze zaczęli ligową wiosnę. Pokonali 4:0 rezerwy Znicza Pruszków, wygrali też z mocną Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2:1. Do drużyny dołączyli niedawna Jacek Moryc i Arkadiusz Oziewicz, dwaj piłkarzy, których trener Arkadiusz Modrzejewski miał w Pilicy Białobrzegi. Arka Oziewicza nikomu bliżej nie trzeba przedstawiać, bo jeszcze jesienią występował właśnie w naszym klubie.
Ostatnie dwa spotkania z Mazurem do najlepszych nie należały. Rok temu karczewska „jedenastka” wygrała 2:1 w Radomiu, zdobywając dwa gole w dwie minuty. Broń nie wykorzystała rzutu karnego. Ten mecz praktycznie pozbawił nas szans na zajęcie pierwszego miejsca. ZOBACZ MECZ BRONI W POPRZEDNIM SEZONIE TUTAJ

Z kolei jesienią już na początku spotkania Broń grała w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę zobaczył Kamil Czarnecki. Mimo gry w osłabieniu, ambitnie grający zespół doprowadził do wyrównania w końcówce. Mamy nadzieję, że w końcu po tych niepowodzeniach, to Broń zapunktuje i dobrze zacznie wiosnę!

W ramach akcji #RazemDlaBroni informujemy, że można przed i po meczu pomagać klubowi. Można dokonywać skład członkowskich. Możemy razem odnieść sukces! WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

Od godz. 17.50 na naszej stronie
będzie można śledzić tekstową relację na żywo!

PODOBNE WPISY