Grzegorz Dziubek trenerem Lechii Tomaszów

    Śledzimy losy byłych piłkarzy i trenerów Broni Radom. Grzegorz Dziubek, który wiosną tego roku prowadził naszą drużynę właśnie został trenerem Lechii Tomaszów Mazowiecki. Lechia zajmuje po rundzie jesiennej czwarte miejsce w III lidze i ma 10 punktów straty do lidera - ŁKS Łódź i nowy trener będzie miał zapewne za zadanie podjęcie próby dogonienia drużyny z Łodzi, lub przygtowania do walki o II ligę w przyszłym sezonie. Co ciekawe, w gronie zainteresowania Lechii był poprzednik Dziubka w Broni - trener Tomasz Dziubiński.

     Trener Dziubek ma już za sobą pierwszy mecz spraingowy- Lechia przegrała 0:1 z Ceramiką Opoczno, a w drużynie z Tomaszowa testowani byli zawodnicy naszych ligowych rywali: Paweł Kowalczyk, Jakub Sapieja, Bartłomiej Madej (wszyscy Oskar Przysucha), Kamil Lewiński (Szydłowianka). 
      Grzegorz Dziubek będzie miał okazję spotkac się z byłymi podopiecznymi z Broni podczas sparingu Lechia- Broń, który odbędzie się 28 stycznia 2017. Byłemu trenerowi naszego zespołu (po odejściu z Broni trenował jeszcze Olimpię Zambrów) zyczymy powodzenia.
źródło:lodzkifutbol.pl