Igor Kośmicki nowym zawodnikiem Broni!

Igor Kośmicki, wychowanek Korony Kielce, niespełna 19 letni młodzieżowiec, będzie grać jesienią w trzecioligowej Broni Radom! Ma świetne warunki fizyczne, spore umiejętności jak na swój wiek i jeśli włoży w grę tyle serca, co...jego ojciec, to będziemy mieć z niego pożytek.

Nie jest to zbieżność nazwisk. W latach 2009-11 w zespole Broni grał Marcin Kośmicki, który wiele razy dał kibicom wielką radość. Jeden z najlepszych obrońców, jakiego Broń miała w XXI wieku. Syn, Igor odziedziczył geny po ojcu i również występuje w środku defensywy. To wielki talent kieleckiej piłki, ale w nowym sezonie nie miałby raczej szans, aby grać regularnie w pierwszoligowej Koronie. Dlatego trafił do Broni, aby w mocnej trzeciej lidze zbierać ważne minuty.
Igor Kośmicki grywał w Centralnej Lidze Juniorów, a w ostatnim sezonie w trzeciej lidze w ekipie rezerw Korony rozegrał 29 meczów, gdzie zbierał pochlebne recenzje.
– Pracowałem z Arturem Kupcem i wiem, że oddaję syna w dobre ręce – powiedział nam Marcin Kośmicki, który był w piątek obecny na zajęciach.

Igorowi życzymy powodzenia w nowych barwach!