Igor Kośmicki oficjalnie wypożyczony do Stomilu

Igor Kośmicki jesienią zagra w II ligowym Stomilu Olsztyn. Zawodnik, który w ostatnim sezonie dobrze spisywał się w Broni, został wypożyczony zkieleckiej Korony do drugoligowca z Warmii.

Jestem bardzo zadowolony z tego wypożyczenia, czekam z niecierpliwością na debiut w eWinner 2. Lidze. Stomil Olsztyn dał mi możliwość rozwoju i szansę na grę w wyższej lidze. W sezonie 2022/2023 chciałbym rozegrać jak największą liczbę minut i pokazać się z jak najlepszej strony, ale przede wszystkim liczy się wynik sportowy całej drużyny. – powiedział dla oficjalnej strony Stomilu Igor Kośmicki.

W kampanii 2021/2022 Igor grał na wypożyczeniu w Broni Radom, która rywalizuje w III lidze. Tam wystąpił w 31 spotkaniach, wieńcząc je czterema trafieniami, a drużyna uplasowała się na 10. miejscu. Środkowy obrońca zbierał na wypożyczeniu bardzo dobre opinie, co było powodem testów w I-ligowej Skrze Częstochowa, które odbyły się zimą 2022 roku – czytamy na stronie Stomilu.

Igorowi życzymy dużo zdrowia i samych sukcesów. Dziękujemy za wszystkie minuty spędzone w naszej Broni i życzymy powodzenia w nowym klubie!

Fot. Stomil Olsztyn