Informacja o biletach i karnetach

Jesteśmy u progu nowego sezonu. Miłą informacją dla naszych kibiców jest fakt, że ceny pojedynczych biletów są bez zmian. Od poniedziałku w sprzedaży będą też karnety na całą rundę jesienną.

Bilety tak jak poprzednio będą w cenie 10 zł i 5 zł (ulgowy). Dzieci do lat 12 pod opieką osoby dorosłej wchodzą za darmo. Również panie mają darmowe wejściówki na mecze Broni. Trzeba jednak zgłosić się do kasy z numerem PESEL, aby został wydany bilet zerowy.

Od poniedziałku w kasach stadionu będzie można kupić karnet na rundę jesienną w cenie 80 zł. Obejmuje on 9 spotkań ligowych oraz ewentualny PP jeśli zagramy na własnym obiekcie. Bilety i karnety rozprowadzane będą w kasach stadionu wponiedziałek i wtorek w godz. 17-20 oraz w środę od godz. 15.30. Osoby, które posiadają karnety z poprzedniego sezonu, mogą zgłosić się do kasy, aby „doładować elektronicznie” karnet. Nie trzeba wyrabiać nowego.

Mamy jeszcze informację dla zorganizowanej grupy kibiców Broni Radom. Jeśli wybieraja się osoby na mecz do Wołomina, muszą przesłać listę imienną z numerami Pesel do Huraganu. (22 787 59 26 fax do klubu z Wołomina)

PODOBNE WPISY