Intensywny weekend naszej młodzieży

To będzie bardzo intensywny weekend z udziałem naszym młodzieżowych zespołów. Dwie drużyny będą bronić mistrzowskiego tytułu w halowej lidze Windoor Cup. Zespół Ekstraligowy gra u siebie z Escolą Varsovią, natomiast rocznik 2004 jedzie na prestiżowy turniej organizowany przez Widzew Łódź.

Rocznik 2002
BROŃ RADOM – ESCOLA BARCELONA

Niedziela godz. 11
Po porażce z Polonią Warszawa i wygranej na wyjeździe z SEMPem Ursynów, chłopcy trenera Siwakja mogą powalczyć o ważne punkty z warszawską „Barceloną”,
Broń II Radom – Pilica Białobrzegi
Niedziela godz. 13
Drugi zespół tego rocznika zagra z Pilicą.

Rocznik 2003
BROŃ RADOM – DROGOWIEC JEDLIŃSK

Sobota godz. 13
Zespół trenera Marcina Krzoska zagra przede wszystkim o poprawę humorów, bo drużyna zaliczyła falstart w pojedynku z UKS Lipie tydzień temu.

Rocznik 2004
Drużyna przełożyła mecz i wyjeżdża na Widzew Cup – dwudniowy turniej rozgrywany na obiektach łódzkiego ChKS. W zmaganiach weźmie udział 32 drużyny z całej Polski, bardzo znane firmy na piłkarskiej mapie – m.in. Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, KSZO Ostrowiec, Polonia Warszawa, Motor Lublin, Pogoń Szczecin. My, w grupie trafiliśmy na bardzo wymagających rywali – Jagiellonie Białystok, ŁKS Łódź i Pogoń Prudnik.

Roczniki 2007 i 2008
Dwie drużyny Broni rok temu wywalczyły mistrzostwo Windoor Cup. Niespełna tydzień temu rozegrano finał w roczniku 2009. Zwyciężyła Broń Radom. Mamy nadzieję, że w ten weekend też będzie dobrze.
Rocznik 2007 od godz. 10 w sobotę rywalizować będzie w hali w Białobrzegach, przy ul. Reymonta. Sześć zespołów grać będzie systemem każdy z każdy. Ostatnie pojedynki powinny zakończyć się około godz. 14.

Z kolei rocznik 2008 w podobnych godzinach grać będzie o mistrzostwo ligi niedzielę, w Kozienicach, w hali przy ul. Głowaczowskiej.

Rocznik 2007:  Uczestnicy: Beniaminek Radom, Radomiak Radom, Pilica Białobrzegi, Orlik Radom, Broń C Radom, Junior Radom. Finał odbędzie się 25 marca od godz. 10 w Białobrzegach.
Rocznik 2008: Uczestnicy: Talencik Radom, Broń A Radom, Młodzik Radom, Radomiak Radom, Junior Radom, Energia Kozienice. Finał odbędzie się 26 marca w Kozienicach. Początek godz. 10

PODOBNE WPISY