Jamróz zostaje w Broni

Łukasz Jamróz zostaje w Broni Radom. Napastnik, wychowany w Koronie Kielce podjął decyzję, że zostanie w naszej drużynie. Być może w najbliższych dniach pojawi się na testach kolejny młodzieżowiec, tym razem z Nidy Pińczów.

– To bardzo dobra decyzja Łukasza. Szybko wkomponował się on do zespołu i obie strony na pewno z tego skorzystają – mówi trener Artur Kupiec.

Łukasz Jamróz wypożyczony był z Korony do końca czerwca. Otrzymał jednak zgodę od kieleckiego klubu na szukanie sobie klubu w wyższej niż 3 liga. Nie udało mu się dojść do porozumienia z Sokołem Sokółka. Miał też ciekawą propozycję z Juventy Starachowice. W piątek pojawił się jednak na treningu Broni i dostał weekend na zastanowienie się. Wszystko wskazuje na to, że decyzji już nie zmieni.

Tymczasem kolejnym chętnym do gry w ekipie trenera Kupca jest Albert Sęk, pomocnik Nidy Pińczów. Ma 20 lat, jest młodzieżowcem i w rundzie jesiennej w 3 lidze rozegrał 13 spotkań.

Kolejni testowani gracze o których trener Kupiec tajemniczo nie chce nic mówić, pojawią się na sobotnim meczu sparingowym z Orłem Wierzbica.

PODOBNE WPISY