Jechać w inny świat

OMEGA KLESZCZÓW - BROŃ RADOM
Sobota, godz. 15, stadion w Kleszczowie

W meczu 20 kolejki trzeciej ligi mazowieckiej, niepokonana w tym sezonie na własnym boisku Omega, podejmie naszą Broń. Nasza drużyna wyjeżdża na to spotkanie w najmocniejszym składzie. Gospodarze w trzech dotychczasowych potyczkach pokazali Broni, że są bardzo mocną drużyną.

W sezonie 2008/09 Broń po raz pierwszy zmierzyła się z Omegą. Wtedy w Radomiu górą byli Kleszczowianie, którzy wygrali 4:1, a w rewanży Broń szybko objęła prowadzenia i potem straciła pięć goli. Mecz z Omegą w Kleszczowie zakończył się wygraną gospodarzy 5:1.

Jesienią w Kozjenicach Broń wygrała po raz pierwszy z naszym sobotnim przeciwnikiem wygrywając 3:2. Dwa gole w tym pojedynku zdobył Georghe Teboh. Były to jego pierwsze i jak dotąd ostatnie bramki w ligowym meczu w naszym zespole.

Broń jedzie w sobotę w najmocniejszym składzie. Po pauzie za kartki wraca Michał Doliński, a Arkadiusz Oziewicz czuje się coraz lepiej i decyzja co do jego gry podjęta zostanie po piątkowym treningu. Wygrana 6:0 nad Włokniarzem Zelów dodała Broni wiatru w żagle, ale nie uśpiła czujności zawodników, którzy zdają sobie sprawę, że na wyjeździe z Omegą będzie znacznie trudniej osiągnąć choćby remis.

W zespole Omegi za żółte kartki pauzować będzie doświadczony obrońca, Daniel Nowaczyk. Broń musi szczególnie uważać na Huberta Górskiego, ubiegłorocznego króla strzelców IV ligi, który w tym sezonie zdobył już 12 goli i w klasyfikacji najskuteczniejszych graczy plasuje się na drugim miejscu.

Warto jeszcze dodać, żę Kleszczów to najbogatsza gmina w Polsce w przeliczeniu wpływu z podatków na statystycznego mieszkańca. Cała gmina jest pięknie położona. Nie brakuje tam wspaniałych nwestycji, równych chodników, pięknych obiektów sportowych. Po prostu inny świat.

PODOBNE WPISY