Jedziemy do Rzgowa

W dzisiejszym meczu ostatniej kolejki IV ligi łódzkiej Zawisza Rzgów pokonał 2:0 Woy Bukowiec Opoczyński i dzięki temu zwycięstwu zajął drugie miejsce, awansując do III ligi łódzko - mazowieckiej. To będzie debiut drużyny z południowych przedmieść Łodzi w tej klasie rozgrywek. Zawisza jest ostatnim zespołem, który uzupełnił stawkę trzecioligowców.
            Wcześniej już awans do trzeicej ligi uzyskały mazowieckie drużyny: Hutnik Warszawa i Orzeł Wierzbica, zwycięstwo w łódzkiej IV lidze na kilka kolejek przed końcem zapewniła sobie znana nam Omega Kleszczów. Z drugiej ligi do naszej grupy trzeciej ligi spadł Start Otwock.
       Warta Sieradz i SMS Łódź, tegoroczni spadkowicze z naszej ligi żyją jeszcze nadzieją przedłużenia ligowego bytu, dzięki ewentalnemu wycofaniu się z rozgrywek drużyn Narwi Ostrołęka i Startu Otwock, spowodowanemu problemami organizacyjno- finansowymi. To na razie bardzo nieoficjalne informacje-  o losach Narwi, Startu i  o przygotowaniach rywali do sezonu będziemy informować na bieżąco.