Jest zwycięstwo

MAZOWSZE GRóJEC - BROń RADOM 0:2 (0:1)
0:1 M. Kocon 38, 0:2 M. Kocon 74

Jak ważne zwycięstwo odniosła Broń, mozna było się przekonać będąc w Grójcu. Dzięki zwycięstwu poprawią się morale zespołu i w kolejnych meczach naszym zawodnikom będzie się grało łatwiej.

Mazowsze: Łuszczyk – Zawadzki, Kikowski, Kołacz, Białecki, Jakóbiak (46 Białek), Kucharski (71 Karls), Hrycajewski, Łaski, Kulczycki (46 Samoraj, 57 Żaczek), Złoch.

Broń: Młodziński – Trojanowski, W. Kupiec, Jarząbek, Jędrzejewski, Doliński (67 Drachal), Cichawa, Banaszkiewicz (87 P. Kocon), Sałek, Wajszczuk (60 Chudziński), M. Kocon (82 Rogala).

Pierwsze minuty w wykonaniu obu zespołów były ostrożne. Najpierw dogodną sytuację w 14 min mieli nasi piłkarze, gdy jeden z obrońców o mały włos, a nie strzeliłby sobie samobójczego gola. Chwile później odważnie w naszej bramce zachował się debiutujący, Paweł Młodziński przy strzale byłego „Broniarza” – Michała Kucharskiego.

Z biegiem czasu rysowała się przewaga naszego zespołu. W 38 min po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Michał Kocon strzelał na raty. Najpierw trafił w słupek, a chwilę później już do siatki.

W drugiej połwie dominacja naszego zespołu nie podlegała juz dyskusji. Pierwszym ostrzeżeniem dla Mazowsza był strzał Piotrka Cichawy w poprzeczkę. Potem Broń przeprowadziła kilka kolejnych ciekawych akcji, po których mogły paść gole.

Dobrą zmianę dał Andrzej Drachal. To właśnie on z prawej strony boiska dośrodkował po ziemi wprost pod nogi Michała Kocona, a ten zdobył swojego drugiego gola.
Brawo piłkarze, brawo kibice, których w Grójcu pojawiło się bardzo dużo.

Później pojawią się fotki, a poniedziałek skrót filmowy z tego meczu.