Jeszcze jednego mniej w drużynie

Jayiesimi Noheem Madariola jest kolejnym zawodnikiem, którego nie zobaczymy wiosną  w drużynie Broni.
Popularny "Joystick"  po 2,5 roku gry w naszym klubie zgodził się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron, a swoje piłkarskie plany wiąże z jedną z amatorskich drużyn w Niemczech. Dziękujemy Noheemowi za grę z naszym klubie - za jego efektowne rajdy, w którym pokazywał swoją szybką szybkośc, za kilka strzelonych bramek i życzymy powodzenia w dalszej karierze.
Portal Echa dnia informuje także o innych zmianach szykowanych w naszej drużynie

źródło: echodnia.eu
:Nigeryjczyk na którego wołano „Dżojstik”, grał w Broni przez dwa i pół roku. Co ciekawe do Polski ściągnął do Jose Maria Bakero ówczesny trener Polonii Warszawa. Po odejściu Bakero, Noheem trafił do Narwi Ostrołęka, a w 2011 roku zadebiutował w Broni Radom. Zawodnik grał na prawej pomocy lub na prawej obronie. Z jego formą bywało różnie. Bardzo dobre występy przeplatał przeciętnymi.
Noheem miał umowę do końca sezonu, ale zawodnik zgodził się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Prawdopodobnie Nigeryjczyk trafi do jednego z amatorskich klubów w Niemczech.

– Nie jest to dla nas zmartwienie. Tak jak już wspominałem, chętnych do gry w Broni nie brakuje, mam pewne pomysły, ale będziemy je wprowadzać w życie w styczniu – mówi trener Broni, Tomasz Dziubiński.
Wzmocnieniem na prawą stronę miał być Michał Stachurski, zawodnik trzecioligowego KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zawodnik ten wynegocjował ze swoim obecnym klubem lepsze warunki i podziękował za ofertę jaką złożyła mu Broń.

Nigeryjczyk Noheem to trzeci piłkarz jaki w przerwie zimowej ubył z Broni. Przypomnijmy, że bramkarz Kevin McMullen wyjechał do Stanów Zjednoczonych, a młody pomocnik, Tomasz Bartosiak będzie wypożyczony do czwartoligowej Szydłowianki Szydłowiec. Pod znakiem zapytania jest gra w Broni 18-letniego Jakuba Chrzanowskiego. Ten otrzymał konkretną i ciekawą ofertę z Wisły Płock.”

PODOBNE WPISY