Juniorski weekend

Nasi juniorzy bardzo dobrze radzą sobie w mazowieckich ligach juniorów. W środę i czwartek znów byli niepokonani, a następne mecze już w najbliższy weekend. Trzy z czterech spotkań zostaną rozegrane w Radomiu. W sobotę zagrają także w Radomiu trampkarze z rocznika 1998

Mazowiecka Liga Juniorów U-16 ( 1996)
Broń Radom- Legia Warszawa , sobota, g.11.00

Podopieczni trenera Główki spisują się bardzo dobrze jako beniaminek ligi- w czterech meczach zgromadzili 7 punktów. Jednak w sobotę czeka ich niezwykle trudne zadanie- ich przeciwnikiem będzie drużyna Legii Warszawa. Wyniki 10:1, 10:0, 15:0, jakimi w tym sezonie kończyły się mecze Legii są najlepszą wizytówką tej drużyny. Jedynie Legion Radom „postawił się” Legionistom, przegrywając tylko 0:2. Nasi juniorzy są jednak bardzo ambitną drużyną i nie sprzedadzą tanio skóry, a być może postarają się o niespodziankę.

Radomska Liga Trampkarzy U-14 (1998) 
Broń Radom- Orzeł Wierzbica, sobota, g.13.00

W pierwszym meczu sezonu drużyna Roberta Rogali pokonała Plon Garbatka 14:0. Z Orłem zapewne będzie trudniej, ale liczymy na trzy punkty.

Mazowiecka Liga Juniorów Starszych U-19 ( 1993) 
Broń Radom- KS Piaseczno, niedziela, g.11.00

Broń jest liderem z kompletem punktów ( niestety, anulowano wynik 7:1 z MKS Przasnysz z powodu wycofania się Przasnysza z rozgrywek), w środę i czwartek trzy drużyny Broni wyjechały z Piaseczna bez porażki. Liczymy, że i czwarta wyjdzie z pojedynku z KS Piaseczno z tarczą, choć goście są bardzo solidną drużyną. Pewnym utrudnieniem może ograniczenie czasowe dla zawodników, którzy występują w drużynie seniorów, a prawdpodobnie w sobotnim meczu z Mazurem będzie ich na boisku jeszcze więcej.

Mazowiecka Liga Juniorów Starszych U-18 (1994)
Broń Radom- GKP Targówek, niiedziela, godz.13.00
Juniorzy z rocznika 1994 wciąż są niepokonani i oby tak było dalej, choć pojedynek z Targówkiem może być trudny. Goście w tym sezonie dwukrotnie grali z radomskimi drużynami i nie odnieśli zwycięstwa, przegrywając 0:2 z Beniaminkiem i remisując z Radomiakiem.

Wszystkie mecze na sztucznej nawierzchni przy Narutowicza.
Drużyna rocznika 1995 wyjeżdża w sobotę do Warszawy, gdzie zagra z Agrykolą.

PODOBNE WPISY