Juniorzy grają w pucharze

Ćwierćfinał Pucharu Polski -okręg radomski

Broń Radom juniorzy- Wulkan Zakrzew
Środa, godz.17.30, boisko ze sztuczną nawierzchnią


Juniorzy Broni zaszli w Pucharze Polski już naprawdę daleko. Pokonali w poprzednich rundach trzech rywali, po raz pierwszy zmierzą się z czwartoligowcem. I nie są bez szans. W drużynie Wulkana pojawi się kilku zawodników znanych z gry w Broni Radom. Zapraszamy kibiców- naszym juniorom na pewno będzie potrzebne wsparcie.
 
      Nasi juniorzy stają się powoli rewelacją rozgrywek- pokonali Skaryszewiankę, Oskara Przysucha, który w lidze okręgowe nie stracił jeszcze punktu, Zamłynie Radom, teraz zmierzy się z czwartoligowym Wulkanem Zakrzew. Rywal po siedmiu kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale punkty zdobył z czołowymi drużynami ligi-  pokonując Pilicę Białobrzegi i remisując ze Spartą Jazgarzew. W Wulkanie, prowadzonym przez Bolesława Strzemińskiego grają wypożyczeni z Broni Artur i Piotr Praskowie, a także byli zawodnicy naszego klubu- Tomasz Turczyk i Radosław Senator. W ostatnim meczu ligowym Wulkan uległ na wyjeździe 0:1 Żyrardowiance. W pucharze zagrał do tej pory tylko raz- pokonują 5:0 LKS Promna.
       Broniarze w niedzielę rozgromili 11:0 w Warszawie miejscowy Świt. Trener Dariusz Różański będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników- łącznie z tymi, którzy wystąpili w sobotę w meczu seniorów (Bartosiak, Chrzanowski, Menert, Barankiewicz).
      Zapraszamy kibiców na ten mecz. Naszym juniorom na pewno będzie potrzebne wsparcie  gdyż do tej pory nie grali jeszcze z rywalem grającym w tak wysokiej lidze.
      Uprzedzając pytania kibiców- mecz jest rozgrywany na sztucznej nawierzchni, a nie na nowym stadionie ze względu na konieczność oszczędzania jeszcze nie ukorzenionej dobrze murawy, tym bardziej, że seniorzy grają u siebie przez trzy tygodnie pod rząd.

PODOBNE WPISY