Juniorzy i trampkarze wygrali

Mazovia Mińsk Mazowiecki - BROŃ 95 RADOM 1:3 (1:1)
Po nerwowej pierwszej połowie, druga część meczu należała bez dwóch zdań do piłkarzy trenera Różańskiego. Reprymenda jaka w przerwie spotkania udzielił trener poskutkowała odważniejszą grę. Dwa gole w drugiej połowie dały wygraną Broni.
BROŃ 96 RADOM - SEMP Ursynów 7:1 (2:0
Trener Konrad Główka na pewno jest zadowolony po sobotnim meczu. Wysoka wygrana i dobra gra może być powodem do dumy. Do przerwy młodzi piłkarze Broni byli stuprocentowo skuteczni. Dwa oddane w światło uderzenia zamienili na gole.

Po przerwie, drużyna gości nie mając nic do stracenia zaatakowała jeszcze bardziej bramkę gospodarzy. Kontry piłkarzy Konrada Główki były zabójczo skuteczne. Śliwiński siał postrach w szeregach gości. Należy podkreślić bardzo dobre sędziowanie trójki młodych sędziów. W niedzielę o godzinie 11:00 odbędzie się derbowy mecz w roczniku 1994. Broń będzie grać z Beniaminkiem, której trenerem jest Jur Zieliński. Mecz odbędzie się na N9.