Już oficjalnie – Mateusz i Bartek zostają

Mateusz Matracki i Bartosz Kaszubowski podpisali roczne umowy i można już oficjalnie powiedzieć, że są zawodnikami Broni. Obaj to młodzi gracze, ale z występami w wyższych ligach więc z pewnością umiejętności tych graczy przydadzą się Broni. Witamy na pokładzie i życzymy samych udanych spotkań. Na tym jednak się nie kończy budowa zespołu, bo jest jeszcze miejsce dla jednego zawodnika. Nie zdołamy potwierdzić go na pierwszy mecz, ale już zmierza na Narutowicza 9.

Mateusz Matracki – Bramkarz. Ma 21 lat. Wychowanek Polonii Warszawa. Grał również w Legionovii Legionowo, KS Łomianki i ostatnio w Zagłębiu Sosnowiec. W tym drugoligowym klubie zaliczył 11 występów. Będzie bił się o miejsce w bramce z Pawłem Młodzińskim i liczymy, że walka rutyny z młodością, wyjdzie klubowi na dobre.

Bartosz Kaszubowski – Napastnik. Ma 20 lat. Wychowanek Pogoni Siedlce. Jako junior był wypożyczony do kilku klubów. W poprzednim sezonie zaliczył tylko dwa występy w I lidze, cieżko było mu się przebić do podstawowego składu, ale wyróżniał się za to w trzecioligowych rezerwach, gdzie zdobył cztery gole. Zawodnik jest jeszcze młodzieżowcem, ma bardzo dobre warunki fizyczne.

PODOBNE WPISY