Już w piątek wielka zabawa!

V PIKNIK PIŁKARSKI Z BRONIĄJuż w piątek od godz. 17 rozpocznie się Piknik Piłkarski Broni Radom.
Po raz kolejny spotykamy się, aby wspólnie w fajnej atmosferze zakończyć sezon piłkarski. Nie zabraknie niespodzianek zarówno dla małych, jak i tych większych. Na pewno liczy się fajna zabawa. 

Podobnie jak w poprzednich latach, to trenerzy i rodzice z poszczególnych roczników będą tryskać pomysłami i organizują zabawę dla najmłodszych. Choć nie ma jednego wspólnego scenariusza, to kilka punktów jest już zaplanowanych. Odbędzie się  tradycyjny mecz seniorów z drużyną naszego Partnera – Fabryki Broni. Ciekawostką jest fakt, że nastąpi w piątek prezentacja nowych zawodników naszej drużyny seniorskiej. Marcin Grunt i Adam Imiela zapowiedzieli, że przyjadą na piknik i wezmą udział we wspólnej zabawie.

Nie zabraknie oczywiście futbolowych emocji na szczeblach dziecięcych. Seniorzy będą do dyspozycji, będą rozgrywać mecze z maluchami. W pojedynkach uczestniczyć mają też rodzice,kibice i zaproszeni goście. 
Będą też smakołyki z grilla i wszystko przy doBrej muzyce. Dla najmłodszych władze klubu zorganizowały dmuchane zamki, ściankę wspinaczkową i piłkarskie konkursy.
Początek imprezy około godz. 17