Kadra szkoleniowa wciąż jest aktywna

Daniel Grymuła (na zdjęciu) został piłkarzem KS Potworów. Niegdyś znakomity piłkarz, a obecnie trener rocznika 2008 nie jest jedynym członkiem sztabu trenerskiego Broni Radom, który jeszcze próbuje swoich sił w piłkę nożną.

Broń ma młodą kadrę trenerską. W klubie jest już 15 drużyn piłkarskich, a przy niektórych pracuje dwóch trenerów. Część z nich jeszcze regularnie gra w piłkę nożną. Największą kolonię w Broni stanowią piłkarze Zamłynia Radom. W czołowym, A – klasowym klubie występują Marcin Trojanowski (trener 2008), Michał Aleksandruk (trener 1998), Krzysztof Banaszkiewicz i Robert Rogala (obaj trenerzy rocznika 2004).
Konrad Tarka (trener rocznika 2001) do niedawna występował w Sokole Przytyk i wiosną prawdopodobnie nadal kontynuować będzie tam pracę. W roczniku 2007 mamy trenerów – dwóch do niedawna aktywnych piłkarzy. Marek Zakrzewski to były piłkarz Broni, a obecnie pracuje też z seniorami A-klasowego Strażaka Wielogóra. Pomaga mu Wojciech Banaczek, który w ostatnich dniach widziany był na siłowni i kto wie, czy czasem wiosną nie zagra w którymś z klubów niższych lig.
Cały czas też aktywny sportowo jest również Artur Kupiec (trener rocznika 1999). Mieszka na ternie gminy Kowala, pracuje z B-klasowym Liderem, a mimo 43 lat z powodzeniem radzi sobie na tym szczeblu jako obrońca.
Świeżo upieczonym trenerem z uprawnieniami jest Mikołaj Chamerski, który pomaga w roczniku 2005 Sebastianowi Starobratowi. Mikołaj wiosną wraz z Skaryszewianką Skaryszew będzie walczył o awans do klasy okręgowej.

PODOBNE WPISY