Kamil ponownie w Meczu Gwiazd

Kamil Czarnecki piłkarz Broni Radom ponownie zagra w Meczu Gwiazd Koszykówki. Impreza odbędzie się 6 stycznia w hali "Ekonomika". Będzie to impreza w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rok temu nasz zawodnik pokazał się z dobrej strony, ale co ważne, wszyscy dobrze się bawili. 

Kamil Czarnecki jako jeden z nielicznych zaproszony został ponownie do tegorocznej edycji. Najwyraźniej organizatorzy zadowoleni byli z jego postawy.
Kamil Czarnecki reprezentuje Broń Radom i po raz drugi drużynę WEST w Mecz Gwiazd ligi RNBA i WOŚP. Czy najlepszy strzelec w Broń Radom w ostatnich latach, pod koszem ZSE rok temu też dawał sobie świetnie radę 8 Pkt. to prawie tyle samo co ma na koncie bramek w tym sezonie 3 ligi Witamy w drużynie WEST i jak widać na zdjęciach Kamil wywalczonego rok temu pucharu łatwo nie odda” – zapowiadają na swoim profilu organizatorzy imprezy.

Obok Kamila zagrają znani sportowcy z naszego regionu, aktorzy, artyści. Zapraszamy na profil MECZ Gwiazd gdzie więcej można przeczytać na ten temat.

PODOBNE WPISY