Karnety od poniedziałku! Rusza nasz konkurs!

W poniedziałek, 10 lutrego, w naszym klubie rozpoczną się zapisy na zakup karnetów na trzecioligowe mecze seniorów w rundzie wiosennej.  Jednocześnie już teraz chcemy Was wszystkich zachęcić do wzięcia udziału w naszym konkursie, gdzie będą do wygrania właśnie wejściówki na mecze Broni.
Więcej informacji w rozwinięciu!

Zapisy na karnety ruszą w poniedziałek, ale fizycznie wejściówki w ręku będziemy mieli dopiero za kilka dni, po zatwierdzeniu pełnego terminarza wiosennych spotkań przez MOSiR. Wyjaśniamy, że karty magnetyczne, czyli karnety, muszą mieć wbite terminy meczów, aby dany kibiców mógł bez przeszkód dostać się w dzień meczowy na stadion. Jesteśmy w tej kwestii zależni od zarządcy stadionu.
Można już od poniedziałku wpłacać i zapisywać się w klubie.

Przypomnijmy, że karnet do nabycia będzie w cenie 80 złotych. Wejściówka będzie upoważniać do wejścia na 9 spotkań, a także na ewentualne mecze Pucharu Polski. Przede wszystkim karnetowicze nie będą stać w kolejce kilka minut przed meczem. Łatwo przeliczyć, że w cenę karnetu wchodzi jeden mecz gratisowy i ewentualne darmowe wejście na pojedynek Pucharu Polski jeśli takowy zagramy u siebie.

Wiosną u siebie zagramy: z Huraganem Morąg, KS Wasilków, Pogonią Grodzisk Maz. Zniczem Biała Piska, Ruchem Wysokie Mazowiecki, Świtem Nowy Dwór Maz, Concordią Elbląg, RKS Radomsko, Unią Skierniewice.

UWAGA KONKURS!
Od dziś (od niedzieli 9 lutego od godz. 13) każda osoba, która wpłaci co najmniej 20 złotych na naszą zrzutkę TUTAJ weźmie udział w losowaniu karnetu na rundę wiosenną. Jeśli wpłaci więcej niż 20 osób, wylosujemy wówczas dwóch zwycięzców. Warunkiem jest, aby w zrzutce podpisać się imieniem i nazwiskiem, lub też przesłać do nas mailem na klub@bronradom.pl potwierdzenie wpłaty.
Zabawa potrwa do 23 lutego do godz. 23.59. Losowanie zwycięzców nastąpi na naszym facebooku w poniedziałek 24 lutego (godzinę podamy wkrótce).

PODOBNE WPISY