Karol Budzikur wypożyczony do Broni

Karol Budzikur będzie do czerwca wypożyczony do Broni Radom. 21 - letni golkiper Pogoni Siedlce o miejsce w bramce naszej drużyny powalczy z Norbertem Wnukowskim. Nie udało się pozyskać do zespołu dobrze znanego i lubianego w Broni, Pawła Młodzińskiego.

Budzikur jest wychowankiem Pogoni Siedlce. Nie miał jednak szans na przebicie się do pierwszoligowego zespołu i więcej czasu spędził w trzecioligowych rezerwach.
– Znam tego chłopaka, wierzę, że sobie poradzi. Myślę, że walka o miejsce w bramce z Norbertem Wnukowskim, obu wyjdzie na dobre – uważa trener Tomasz Dziubiński.

Czwartkowe „Echo Dnia” poinformowało, że bardzo blisko powrotu do Broni Radom jest były kapitan naszego zespołu Paweł Młodziński. Istotnie tak było. Zawodnik był już „po słowie” z władzami Broni i trenerm Dziubińskim, ale na przeszkodzie stanęła Pilica, która zimą może nie wydać zgody na transfer.

Paweł mówił, że otrzymał ofertę z Broni i jest nią zainteresowany. Osobiście uwazam jednak, że na takie ruchy jest czas latem. My natomiast nie możemy dopuścić, że z dwóch bardzo dobrych golkiperów jesienią, nie będziemy mieli żadnego – tłumaczył dziś na łamach portalu RadomSport.pl trener Pilicy Arkadiusz Modrzejewski. 

Jak poradzi sobie Budzikur, czy Wnukowski nie odda miejsca słupkami, a może latem powitamy Młodzińskiego? Dziś na te pytania nikt odpowie, wszak może się tak zdarzyć, że latem pojawi się ktoś kolejny.