Kierownik, Marek Chudziński wierzy w zespół

W ostatnich kolejkach nasi piłkarze nie rozpieszczają nas zbytnio i dość rzadko mamy powody do radości. Kierownik Marek Chudziński jest z zespołem cały czas i...ani razu nie zwątpił w drużynę. Zapytaliśmy go o nastroje przed piątkowym meczem z Huraganem Morag.

– Wszyscy bardzo dobrze wiemy, że ten zespół potrafi grać w piłkę. Widzieliśmy to kilka razy w tej rundzie i drużyna musi w to uwierzyć i przypomni nam jak sie wygrywa. Przed nami trzy najważniejsze mecze i wiem, że jest jakaś blokada, przez którą marnujemy sporo dogodnych sytuacji. Widać to było choćby w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie w pierwszj połowie tych okazji było sporo i ten wynik byłby inny. Drużynie potrzebny jest teraz spokój i wsparcie kibiców. W ostatnich dniach wylało sie sporo żali i krytyki. Być może słusznej, ale teraz drużyna potrzebuje wiatru i dobrego słowa, aby wiedzieli, że kibice się nie odwrócili. Wierzę, że w piątek wywalczymy bardzo ważne punkty – powiedział nam kierownik Marek Chudziński.

Przypomnijmy, że w piątek o godz. 18 na własnym stadionie Broń w brdzo waznym meczu zagra z Huraganem Morąg. Zapowiedź tej potyczki już wkrótce na naszym portalu!