Klasa A: Rewanż za Puchar Polski?

GRYFIA MIRÓW - BROŃ II RADOM
Klasa A
Niedziela godz. 16


W meczu szóstej kolejki Campeon.pl Klasy A, rezerwy Broni Radom na wyjeździe zagrają z Gryfią Mirów. Zespół z Mirowa w pięciu kolejkach nie doznał jeszcze porażki, zajmuje czwartą lokatę w tabeli (3 zwycięstwa, 2 remisy). Z kolei nasza Broń z bilansem 4 zwycięstwa i 1 porażka zajmuje trzecią lokatę. Obie ekipy zmierzyły się ze sobą niedawno w meczu Pucharu Polski, w którym Gryfia zwyciężyła po rzutach karnych.

Gryfia w tym sezonie chciałaby awansować i już pierwsze kolejki pokazały, że będzie to mocny zespół jak na ten szczebel. W niedawnym spotkaniu obie drużyny rozegrały ze sobą bardzo emocjonujące spotkanie. Najgroźniejszy zawodnikiem w ekipie Gryfii jest dobrze znany w naszym klubie, Damian Grzmil.

Czy Broń II zagra wzmocniona zawodnikami z pierwszego składu? Nie wiadomo, a jeśli już to raczej w niewielkim stopniu. Wszysto zależy od tego kto będzie grać w sobotę w trzecioligowym zespole, a także jak daleka podróż w sobotnią noc wpłynie na poszczególnych graczy. O tym zdecyduje pewnie sztab szkoleniowy w niedzielę w południe.

PODOBNE WPISY