Kogo Czerczesow ześle na Broń?

Już w najbliższą sobotę piłkarze Broni radom zagrają z rezerwami Legii Warszawa. W stołecznym klubie doszło do zmiany trenera. Po części całe zamieszanie na Łazienkowskiej dotyczy również w jakiś sposób i nasz klub. Cały czas zastanawiamy się w jakim zestawieniu Legia przyjdzie do Radomia. wiadomo, że w niedzielę w samo południe Legia zagra mecz towarzyski ze Świtem w Nowym Dworze Mazowieckim.

– Bez względu na to, jakim składem przyjedzie Legia, czeka nas ciężki pojedynek – przekonuje trener Broni, Tomasz Dziubiński.

W weekend ekstraklasa nie gra ze względu na termin reprezentacyjny. Teoretycznie Legia mogłaby odesłać do rezerw najmocniejszy skład. Wydaje się jednak, że tak się nie stanie. W niedzielę o godz. 12 Legia zagra towarzysko ze i nowy trener, Stanisław Czerczesow na pewno będzie chciał mieć na siłach wszystkich czołowych zawodników Legii. Czy tak się stanie, to się okaże.

Mimo porażki w Kozienicach apelujemy do kibiców, aby zostali z zespołem w tych trudnych chwilach. Zapraszamy na mecz w sobotę o godz. 18. Szersza zapowiedź pojedynku już w czwartek.

Fot. legia.com
Źródło własne/legia.com

PODOBNE WPISY