Kogo uhonorować?


      Broń Radom w tym roku obchodzi w tym roku jubileusz 85- lecia swojego istnienia. To jest historia sukcesów, porażek, awansów, spadków, ciekawych karier zawodników, a także nie spełnionych talentów. Przede wszystkim jest to historia ludzi, którzy tworzyli i tworzą historię Broni. Klub w roku swojego jubileuszu chce wyróżnić tych, którzy zasłużyli na największy szacunek i docenienie, nadając tytuł honorowego członka Klubu.
          Przez lata piłkarska Broń przynosiła wiele powodów do radości dumy swoim kibicom. Tych wszystkich dobrych chwil nie byłoby, gdyby nie świetna gra zawodników, którzy zarówno reprezentowali barwy naszego klubu, ale także można było śledzić ich kariery w klubach ekstraklasy, a w niektórych przypadkach i reprezentacji Polski ( Kazimierz Przybyś, Rafał Siadaczka, Tomasz Dziubiński). Inni być może nie trafili na polski piłkarski świecznik, ale zyskali sympatię i szacunek kibiców latami gry w Broni i sercem zostawionym w naszym klubie.
Historię piłkarskiej Broni tworzyli także utalentowani i oddani trenerzy, którzy prowadzili drużynę seniorów oraz młodzież Broni. To także ludzie, którzy dbali o organizację i zaplecze klubu, piastując funkcje kierownicze, ale także czasem całe lata niemal anonimowo angażując się w jego działalność.

Kto Waszym zdaniem zasłużył na tytuł honorowego członka Klubu? Zapraszamy do dyskusji i składania propozycji w komentarzach.

       Tytuły honorowego członka RKP 1926 Broń Radom mogą zostać nadane przez walne zebranie członków Klubu. Przypominamy, że najbliższe walne zebranie odbędzie się 21 września o godz.18.00. Osoby, które chcą dołączyć do stowarzyszenia RKP 1926 Broń Radom, zachęcamy do wypełnienia deklaracji członkowskiej i złożenia jej w sekretariacie klubu lub przed samym walnym zebraniem członków stowarzyszenia. Deklaracje można pobrać z zakładni ” wstąp do nas” na naszej stronie.