Kolejna sparingowa wygrana Broni

Broń Radom - Granat Skarżysko Kamienna 3:0.
Bramki: Nowosielski 38, Czarnecki 55, Nogaj 58
Broń: Młodzinski - Jedynak, Wicik, Sala, Dobosz, Leśniewski, Sobolewski, Więcek, Aziz, Nowosielski, Czarnecki oraz Bochniewski, Kupiec, Góźdź, Kencel, Sadkowski, Sałek, Oziewicz, Witak, Nogaj.

Piłkarze Broni odnieśli kolejne sparingowe zwycięstwo, choć trzeba przyznać, że wygrana powinna być znacznie wyższa, bo przyjezdnych dwukrotnie ratowała poprzeczka i raz słupek od straty kolejnych goli. Brakowało skuteczności, sporo było momentami chaosu i niecelnych podań, ale pewne mankamenty drużyna powinna znowelować w dwa tygodnie, bo zespół już nie bęzie tak ciężko trenował jak w ostatnich tygodniach.

FOTOGALERIA TUTAJ

Czytaj w rozwinięciu. Wkrótce wideo

Bardzo dobre, szybkie i płynne było pierwsze 15 minut w wykonaniu Broni. Mimo dobrych okazji Dominika Leśniewskiego i Kamila Czarneckiego, piłka nie wpadła do siatki. Sam Kamil Czarnecki w sobotę miał co najmni9ej 4-5 świetnych okazji, aby strzelić kilka goli. Wynik otworzył w 38 minucie Piotr Nowosielski po ładnej, zespołowej akcji kolegów i asysście Aziza. Chwilę wcześniej poprzeczka uratowała Granat od straty gola.
Trzeba też pochwalić zespół ze Skaryżyska za pierwszą połowę. W 18 minucie niewiele brakowało, a Paweł Młodzinski zostałby przelobowany. Z kolei w 36 minucie goście mieli dobrą okazję, ale napastnik był na spalonym.
Po przerwie trener Różański dokonał ośmiu zmian. W 48 minucie Dominik Leśniewski trafił w słupek. Wreszcie w 55 minucie przełamał sie Kamil Czarnecki, chociaż pod koniec meczu ponownie trafił w poprzeczkę. W 58 minucie kolejną bramkę w towarzyskich meczach zdobył Przemysław Nogaj. W 70 minucie doznał on kontuzji. Jego piszczel jest mocno stłuczony i uraz raczej nie jest groźny. W każdym razie ostatnie 20 minut Broń grała w „10” i radziła sobie dobrze.

W naszej ekipie testowanych było dwóch zawodników: Damian Sadkowski z Szydłowianki Szydłowiec i Daniel Witak z Hutnika Warszawa. Obaj nie przekonali swoją postawą, trenera Różańskiego.

Przed nami ostatnie dwa mecze towarzyskie. W śodę o godz. 19 Broń zagra z KS Paradyż, a w sobotę zmierzy się u siebie z Lublinianką. Ten mecz pierwotnie miał się odbyć w Lublinie, ale został przeniesiony do Radomia.