Kolejne transferowe informacje

Wszystko wskazuje na to, że kadra Broni jest już zamknięta. Trener Artur Kupiec zostawia sobie otwartą furtkę, bo być może ktoś jeszcze dołączy, ale musi też być gotowy na to, że zespół w takim kształcie przystąpi do rozgrywek. Rozstrzygnęła się sprawa bramkarzy. Klaudiusz Kurek nie będzie już dalej testowany, w nowym sezonie o miejsce w bramce powalczą Paweł Młodziński i Michał Kula, obaj wywalczyli awans z Bronią i zasłużyli na to, aby grać o szczebel wyżej.

FOTOGALERIA TUTAJ

Klaudiusz Kurek na treningach i sparingach prezentował się dobrze, ale chciał mieć pewność występów w wyjściowym składzie. Tu niestety nikt takiej pewności nie ma, bo na treningach Młodziński i Kula pracują bardzo ciężko i każdy chce bronić. Pojawił się za to młody golkiper Wulkanu Zakrzew, Damian Kosiec (rocznik 99).
Do zajęć w Broni powrócił też młody zawodnik, Albert Pietralski. Pisaliśmy o nim, że jakiś czas temu brał udział w wypadku drogowym. Przeszedł skomplikowaną operację. Po powrocie do zdrowia grał w Zamłyniu Radom i teraz spróbuje ponownie w Broni.

Pod znakiem zapytania stoją w Broni występy Michała Smolarczyka, testowanego ostatnio napastnika. Ma on też kilka innych propozycji.