Kolejne transferowe wieści

Mirosław Kalista, Jan Kowalski, Dawid Sala i Paweł Młodziński, to czwórka zawodników, którzy są jedną nogą w trzecioligowej Broni Radom - czytamy w dzisiejszym Echu Dnia. Trener Broni, Tomasz Dziubiński, pomimo, że przebywa z grupami młodzieżowymi w Tatrach, to nie odpoczywa i dopina sprawy związane z budową nowego zespołu. Do Broni dołączy co najmniej 10 nowych zawodników.

Już wiadomo, że praktycznie bramkarz Pilicy Białobrzegi, Paweł Młodziński jest już jedną nogą w radomskim klubie. Podobna sytuacja dotyczy Dawida Sali, który mieszka w Radomiu i chce grać w tym klubie. Sala w ostatnim czasie dobrze spisywał się w roli środkowego obrońcy, w barwach Granatu Skarżysko Kamienna.
Blisko porozumienia z Bronią jest również inny gracz skarżyskiego zespołu, Jan Kowalski. Ciekawą postacią w liniach ofensywnych może być Mirosław Kalista. 23-letni wychowanek Juventy Starachowice grał w Wiśle Płock, a niedawno w Łysicy Bodzentyn zdobył 11 bramek.
Broń we wtorek rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Trener Dziubiński mówi, że na początkowych zajęciach może się pojawiać nawet kilkunastu graczy. Swój przyjazd zapowiedzieli również Rafał Białecki, obrońca Pilicy oraz Paweł Mech, bramkarz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Z zespołem trenować będzie 17-letni Patryk Jakóbczak z Chojniaka Wieniawa.

PODOBNE WPISY