KOLEJNY PUCHAROWY MECZ

Już dziś nasi piłkarze rozegrają mecz 1/8 mazowieckiego Pucharu Polski. Po zwycięstwach : 3:1 nad Żyrardowianką i 2:0 nad Zwolenianką, trzecim pucharowym rywalem będzie IV ligowa Sparta Jazgarzew.

Jazgarzewianie to dobrzy znajomi naszych piłkarzy z poprzedniego sezonu, gdy byli jako beniaminek rewelacją sezonu, zajmując czwarte miejsce w końcowej tabeli. To właśnie od meczów ze Spartą nasi piłkarze rozpoczęli tak udany sezon, pokonując rywali na wyjeździe 3:0, w Radomiu Broń wygrała 4:2. Obecnie Sparta zajmuje ósme miejsce w grupie południowej czwartej ligi. Wiosną przegrała 0:2 ze Skrą Obory i zremisowała 1:1 na wyjeździe z Pogonią Grodzisk. Mecz ostatniej kolejki z Pilicą nie odbył się ze względu na złą jakość boiska w Jazgarzewie zalanego wodą. Władze Sparty zapewniają, że płyta boiska jest na tyle dobra, że mecz dojdzie do skutku.

Broń jedzie po zwycięstwo, tak zapowiada trener Artur Kupiec, zapewniając o prestiżowym traktowaniu pucharowych rozgrywek. W pucharowym meczu nie wystąpią kontuzjowani Doliński i Grymuła, zabraknie także Piotra Cichawy. Mimo to, Broń jest faworytem meczu i mamy nadzieję, że z niecierpliwością będziemy czekać na losowanie kolejnego rywala.

Dla naszych piłkarzy dzisiejszy mecz będzie okazją do podbudowania morale po sobotniej porażce.

Mecz rozpoczyna się o godzinie 15.00, zapraszamy do śledzenia wyniku na naszej stronie.