Komentarze tymczasowo zawieszone

W dniu dzisiejszym zawieszona została możliwość komentowania tekstów. Nasz portal jest oficjalnym nośnikiem jednego z najstarszych radomskich klubów. Powinien być jego wizytówką. W ostatnim czasie wąskiej grupie ludzi zależało na tym, zniszczyć ten wizerunek i pracę wielu ludzi. Złośliwie i często mijające się z prawdą teksty mogliśmy filtrować, ale tego nie robiliśmy, aby ktoś nie poczuł się jak w poprzednim ustroju. Nie mogliśmy biernie przyglądać się temu w momencie, gdy o sprawie mówili nam potencjalni sponsorzy.

Znaczna większość osób komentujących to grono bardzo oddanych kibiców od których nie chcemy i nie możemy się odcinać. To dzięki dużej liczbie społeczności „Broniarskiej” działacze korzystaj z waszych rad i pomysłów. Nikomu nie chcemy zamykać ust. Nie pasuje wam trener, prezes, admin, jakiś piłkarz? Nie wahajcie się i piszcie o tym do nas.

Od dziś wszystkich chcemy zachęcić do komentowania sukcesów i porażek Broni na oficjalnym fan page’u Broni na facebooku TUTAJ. Niebawem pojawi się wtyczka facebook (odnośnik).
Osoby, które nie mają profilu na facebooku, mogą rejestrować się na forum kibiców (link po lewej stronie). Odbieramy również Waszą korespondencje na naszych oficjalnych adresach klub@bronradom.pl lub admin@bronradom.pl
Liczymy na Waszą wyrozumiałość. Liczymy też, że za jakiś czas zmienimy decyzje i przywrócona będzie możliwość komentowania. To nie była łatwa decyzja.