Komplet zwycięstw młodzieżowców

To był pierwszy weekend w tym sezonie, gdy wszystkie nasze drużyny występujące mazowieckich  ligach odniosły zwycięstwa. Może ten komplet wygranych otworzy dobrą passę średnio lub słabo spisujacych się do tej pory naszych młodzieżowców. Także dwie najstarsze, grające w radomskich ligacg ( 1996 i 97) wygrały swoje mecze.       W derbowym spotkaniu ligi trampkarzy starszych (1995) podpoieczni Dariusza Różańskiego pokonali na sztucznym boisku MOSiR Juniora Radom 2:1. Było to pierwsze zwycięstwo po całej serii porażek.
 Boisko w Kowali zaczęło być szczęśliwe dla naszych zawodników-  juniorzy młodsi (1994)pokonali 2:0 Nandnarwiankę Pułtusk. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Tomasz Bartosiak i Mateusz Rębis. Do przerwy mecz był przeciętny i żadnej z drużyn nie udało się trafić do siatki. Po zmianie stron nasza młodzież odważniej ruszyła do ataku, dzięki czemu zdobyła dwa gole. 

Z kolei nasi juniorzy (1993) nie mieli problemów i wysoko pokonali zespół Huraganu Wołomin 5:0.
Rocznik 1996 nadal wygrywa. Drużyna, która dwa ostatnie sezony ligowe zakończyła z kompletem punktów, teraz też wygrywa mecz za meczem. W sobotę pokonała 3:0 GKS Chynów.
 Czwartkowa wygrana trampkarzy młodszych 7:0 nad Pilicą Nowe Miasto  odbyła  się z dramatem w tle. Nasz zawodnik. Jakub Molenda złamał podczas meczu nogęi konieczna była operacja.

juniorzy1993: Broń Radom – Huragan Wołomin 5:0
juniorzy młodsi 1994: Broń Radom – Nadnarwianka Pułtusk 2:0

trampkarze starsi 1995: Junior Radom- Broń Radom 1:2
trampkarze 1996: Broń Radom- GKS Chynów 3:0
trampkarze młodsi 1997: Broń Radom- Pilica Nowe Miasto 7:0