Koniec urlopów! Broń już trenuje!

22 zawodników trener Dariusz Różański miał na pierwszym tegorocznym treningu. Trzecioligowy zespół seniorów Broni Radom zaliczy kilka luźniejszych wprowadzających treningów, w przyszłym tygodniu dojdą zajęcia na siłowni i obciążenia wzrosną. W środę z zespołem trenowało trzech nowych graczy, a kolejnych dwóch pojawi się w poniedziałek. W okresie przygotowawczym może przewijać się sporo nowych twarzy.
- Telefon dzwoni, ta karuzela się zaczęła i będziemy pracować nad tym, aby w marcu mieć możliwie najmocniejszy zespół, który przystąpi do rozgrywek - mówi szkoleniowiec Broni.

Więcej w rozwinięciu

ZDJĘCIA TUTAJ

Na pierwszych zajęciach pojawił się młody zawodnik (1999)  Centrum Radom – Karol Kasprzyk. Trenował również Mikołaj Napora, zawodnik Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, wychowanek Orlika Radom. Na zajęciach był też…Patryk Czarnota z Jezioraka Iława. To oczywiście zbieżność nazwisk do naszego zawodnika. Ten Patryk Czarnota, który pierwszy raz pojawił się w Broni, latem zaliczył dobry sparing przeciwko Legionovii, ale ostatecznie podczas tamtego okienka transerowego zdecydował się zostać w Jezioraku Iława.

Od poniedziałku z Broni trenować będzie rosły bramkarz Motoru Lublin, Krystian Krupa, który grał w drugoligowej Siarce Tarnobrzeg. W Broni chce też spróbować młodzieżowiec, dobrze znany w naszym klubie, Adrian Dąbrowski. Rocznik 2000. Zawodnik Ruchu Chorzów, ostatnio więcej grał w zespole Centralnej Ligi Juniorów.

Tak jak już pisaliśmy, z Bronią definitywnie pożegnali się – Patryk Wójcik i Kamil Sternicki. Z kolei Emil Więcek otrzymał zgodę na trenowanie z Górnikiem Konin. Prawdopodobnie drużynę opuści też Ukrainiec, Władysław Terentiew. Szuka sobie klubu w 3 lidze, ale nadal trenuje z Bronią.
Zaproszenie na treningi w Mszczonowiance otrzymał Jakb Góźdź, ale sztab szkoleniowy nie chce przynajmniej na razie puszczać tego młodzieżowca.

Wkrótce więcej informacji o przygotowaniach

PODOBNE WPISY