Koniec urlopów. W środę powrót do treningów

Piłkarze trzecioligowej Broni Radom wracają w środę do treningów i rozpoczynają przygotowania do wiosennych zmagań. Trener Mikołaj Łuczak zdradził nam jak będą wyglądać najbliższe dni i kiedy ewentualnie pojawią się testowani zawodnicy.

W pierwszych dniach Broń rozpocznie przygotowania w starym składzie. Trener zaplanował pomiar tkanki tłuszczowej, a na boisku zespół pojawi się około godz. 14.15. W czwartek zawodników czekają specjalistyczne testy biegowe. Z kolei w piątek drużyna zaliczy pierwszy trening w siłowni Fitness Platinium.

Nowi zawodnicy będą pojawiać się od poniedziałku. Trener Łuczak zdradził nam, że na testy przyjedzie 7-9 zawodników. Na razie na nazwiska jest jeszcze za wcześnie, ale możemy zapewnić, że przewijają się ciekawe kandydatury.

W Broni wiosną na pewno nie zobaczymy Roberta Kowalczyka, Pawła Michalskiego i Denzella Mory. Raczej nie zagra też Elian Hernandez, choć w tej kwestii sprawa jeszcze się nie rozstrzygnęła, bo zawodnik ma ważną umowę z Bronią.
Jak już pisaliśmy, na testach w Skrze Częstochowa przebywa Igor Kośmicki i za kilka dni będziemy wiedzieć, czy uda mu się zdobyć angaż w pierwszoligowym klubie! 

PODOBNE WPISY