Koniec zimy. W sobotę wszyscy na N9!!!

BROŃ RADOM
START OTWOCK

Sobota, godz. 15.30

Dziesięć spotkań bez porażki w meczach sparingowych sprawiło, że z wielkmim utęsknieniem czekamy na sobotę. 8 marca, w Dzień Kobiet, nasi piłkarze chcą swoim paniom, ale także wszystkim sympatykom Broni, sprawić niespodziankę w postaci trzech punktów. Chcemy zwycięstwa, ale chcemy też, aby drużyna podeszła do spotkania na luzie. Wszyscy bowiem jak pękł balon w meczu ze Startem, gdy zabłysły światła na Narutowicza, a prawie dwa tysiące widzów wracało do domu ze smutkiem.

To był październmik 2012. Godzina 19:26. Symboliczna, bo nasza, szczególna. Broń zdobywa gola na 1:0, a na trybunach około 1800 widzow ogromnie się cieszy. Potem jednak Start zadał trzy ciosy. Ambitnie grający zespół z Otwocka zepsuł święto. Nie chcemy tego przeżywać. Ale mamy też świadomość, że Broń posiada już zupełnie inną drużynę.

CZTERECH NOWYCH
Zimą nie było rewolucji kadrowej w naszej drużynie. Nie było takiej potrzeby. Czasem wymieniając połowę kadry, można wyrządzić więcej krzywdy. Dołączyli: bramkarz Michał Majos (Andrespolia Wiśniowa Góra), Michał Bojek (Radomiak Radom), Piotr Nowosielski (Wisła Puławy) i Wiktor Lach (Poogoń Siedlce). Dwaj ostatni mają olbrzymie szansę debiutu już w wyjściowej jedenastce.

BEZ PORAŻKI
Nasz zespół jak już pisaliśmy, nie poniósł żadnej porażki zimą. Nawet grając z mocniejszymi przeciwnikami. Powoli jednak trzeba o tym zapomnieć, bo te mecze miały charakter sparingowy. Kto w sobotę wieczorem będzie o tym pamiętać podczas meczu ze Startem? Zaczniemy pojedynek od 0:0 i trzeba zdobyć wiecej goli niż przeciwnik.

POTENCJALNY FAWORYT
Nasz zespół jest faworytem tej potyczki, ale w październiku 2012 też nim był. Ze Startem Otwock świetnie nam się gra, ale na wyjazdach. Wygraliśmy z tym zespołem trzy ostatnie wyjazdy po 2:1 i mecz domowy 3:0….ale w Kozienicach. Przy Narutowicza Start Otwock przegrał 0:1 z Bronią w 2008 roku w meczu Pucharu Polski. Wówczas Broń grała w piątej lidze, a Start w drugiej lidze.

Broń ma swój cel w tej lidze. Wierzymy, że w sobotę początek wiosennych zmagań będzie dla naszej drużyny bardzo udany. Wszystkich zapraszamy na mecz. Zabierzcie swoje panie, bo to ich święto, niech cieszą się razem z nami.
INFO O BILETACH I KARNETACH TUTAJ

O godz. 15 rozpoczniemy naszą tradycyjną relację na żywo

PODOBNE WPISY