Konkurs nierozstrzygnięty, nagrody pocieszenia

Zarząd naszego klubu podjął decyzje w sprawie ostatniego konkursu na najlepszy projekt karnetu. Nikt nie zdobył głównej nagrody, ale dla każdego z uczestników przygotowano nagrody pocieszenia. 

Na nasz adres przysłano kilka prac graficznych. Widać było duże staranie uczestników i pomysłowość, ale niestety żaden z karnetów nie zgadzał się w pełni z założeniami konkursu. Od siebie tylko dodamy, że nie można zmieniać herbu Broni, lub koloru logo sponsora, lub przestawiać kolejności barw klubowych.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Doceniamy starania. Informujemy, że każda osoba, która wzięła udział w konkursie, otrzyma bezpłatną wejściówkę na pierwszy mecz Broni Radom z WKS Wieluń (14 marca). Prosimy o przesłanie na adres klubowy (klub@bronradom.pl) maila z imieniem, nazwiskiem i numerem PESEL. Wejściówka będzie w dzień meczu do odebrania w kasie.

Jeszcze w tym tygodniu ruszamy w bardzo wyjątkowym i ogólnodostępnym konkursem z nagrodami, w którym będzie się trzeba wykazać jedynie pomysłowością. Bądźcie cierpliwi!

PODOBNE WPISY