Krok po kroku z chłodną głową

BROŃ RADOM - BŁONIANKA BŁONIE 6:1 (2:1)
Bramki: Czarnecki 2, 53, 74, Nowosielski 45, Imiela 57, Więcek 85 - Włodarczyk 13
Broń: Młodziński - Korcz, Grunt, Kventsar, Wicik (86 Wojciech Kupiec), Leśniewski, Sala (86 Banaszkiewicz), Imiela (78. Niemyjski), Nowosielski, Putin (70. Więcek), Czarnecki.

Piłkarze Broni wysoko wygrali bardzo ważny mecz w lidzed i zrobili kolejny krok w kierunku pierwszego miejsca. Zwłaszcza w drugiej połowie nasz zespół wytrącił przeciwnikom wszelkie argumenty.
Paradoksalnie Błonianka zwłaszcza w pierwszej połowie zawiesiła wysoko poprzeczkę miała dwie świetne okazje i mimo wysokiego wyniku pokazała się z dobrej strony.

FOTOGALERIA TUTAJ

Więcej w rozwinięciu

To spotkanie zaczęło się dla nas świetnie, bo po rozegraniu rzutu rożnego, Kamil Czarnecki głową przechtrzył golkipera gości. Po stracie gola to przyjezdni ruszyli do ataków i również po rozegraniu stałego fragmentu trafili do naszej bramki.
Kolejne minuty Broń była przy piłce, ale to przeciwnik stworzył sobie dwie świetne sytuacje, aby zdobyć bramki.
Tuż przed przerwą Piotr Nowosielski wykonczył strzałem głową dobrą akcje zespołu i gol do szatni dodał otuchy drużynie.
„Przydałby się trzeci gol, aby podciąć skrzydła rywalom” – dało się słyszeć w przerwie z ust kibiców. I fajnie, że Kamil Czarnecki i Adam Imiela w ciągu czterech minut zdobyli bramki na 4:1 i było właściwie po meczu.
Trener Artur Kupiec dokonał kilku zmian i trzeba przyznać, że zmiennicy też wnieśli wiele dobrego. Emil Więcek zdobył gola, na którego długo czekał. Pierwszy raz po 9 lata w ekipie Broni pojawił się Krzysztof Banaszkiewicz, o czym napiszemy w oddzielnym newsie.

Wygrana pozwoliła nam zrobić kolejny krok w kierunku pierwszego miejsca, ale trzeba zaznaczyć, że tych kroków trzeba zrobić jeszcze kilka. Gratulujemy piłkarzom i trzymamy kckiuki w kolejnych pojedynkach. W środę Kozienice!!!

WKRÓTCE WIDEO

PODOBNE WPISY