Król Mariusz I

        Mariusz Marczak został królem strzelców trzeciej ligi. Dzisiaj zdobył dwa gole w meczu z Pilicą Białobrzegi, a w całym sezonie aż 23 razy pokonywał bramkarzy rywali. Drugim na liście strzelców zostali Rafał Serwaciński z Zawiszy Rzgów ( jesienią w Omedze Kleszczów) i Bartosz Narożnik ( Widzew II) którzy strzelili po 15 bramek.
         Mariusz Marczak, pochodzący z Ostrołęki, przyszedł w tym sezonie do Broni z Radomiaka Radom. W barwach Broni zdobywał gole od pierwszego do ostatniego meczu. Pierwszą bramkę zdobył w 73 minucie meczu I kolejki z Huraganem Wołomin, zakończył dwoma  w meczu z Pilicą. W sumie Mariusz strzelał gole w 19 meczach, raz zaliczył hat tricka ( w Aleksndrowie, gdzie Broń wygrała 5:1), trzykrotnie zdobywał dwie bramki w meczu ( ze Startem, Zawiszą i Pilicą), sześciokrotnie trafiał z rzutów karnych ( zdarzyły się także dwie nieudane próby).
         Nie tylko ilość zdobytych goli imponuje, ale także ich uroda. Takie bramki jak np. z rzutów wolnych w Wołominie i Wieluniu, czy gol w meczu z Zawiszą w Radomiu chciałoby się oglądać jak najczęściej.
Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych – najlepiej w barwach Broni. Dziękujemy!

PODOBNE WPISY