Król strzelców w Broni

Daniel Ciupiński, król strzelców czwartej ligi, ostatnio zawodnik Szydłowianki Szydłowiec, trenował dziś z Bronią.

Powoli krystalizuje się kadra drużyny na nowy sezon. Ma ona liczyć jesienią 22 zawodników, w tym grający trener Artur Kupiec. Z nowych graczy na razie trenują: Marcin Boguś (Woy Bukowiec Opoczyński), Cezary Zieliński (Centrum Radom), Sebastian Michałek (bramkarz 1992 Legion Radom). Dziś na zajęcia przyjechali Daniel Ciupiński oraz Oskar Bawor (obaj Szydłowianka). Ten pierwszy zdobył w ubiegłym sezonie 21 bramek i tym samym sięgnął po koronę króla strzelców. Przypomnijmy, że rok temu, Daniel również starał się angaż w Broni, ale wówczas nie znalazł uznania w oczach trenera. Warto dodać, że na wyżej wymienionych nie kończy się sprawdzanie i testowanie nowych zawodników.

Większość zawodników z poprzedniego sezonu zostaje w drużynie. Nie obejdzie się również bez ubytków. Na razie z zespołu ubyli Krzysztof Banaszkiewicz i Michał Kocon. Nie trenują z drużyną Michał Kociński i Marcin Trojanowski i obaj szukają klubów. Pod znakiem zapytania jest przyszłość Pawła Lewandowskiego, który ma propozycje z innych klubów i zdecyduje w najbliższych godzinach.

Na zajęcia dotarł z kolei Wojciech Kędzierski, natomiast Piotr Cichawa przebywa zagranicą i dotrze na trening dopiero w środę.

Niebawem galeria zdjęć z treningu.

PODOBNE WPISY