Kupujemy bilety wcześniej

Przypominamy, że już dziś rusza przedsprzedaż biletów na sobotni mecz Broni z Zawiszą Rzgów. Zachęcamy do przyjścia na mecz również tych, którzy chcą aktywnie działać w Towarzystwie Wspierania Broni. W przerwie meczu mozna odwiedzić trybunę A i dowiedzieć się wszystkiego o działaniach tej grupy sympatyków.
Zachęcamy do wcześniejszego kupowania wejściówek, aby w sobote uniknąć kolejki przed samym meczem. Kasy od ul. Narutowicza 9 czynne są w czwartek i piatek w godzinach 17 - 19, zaś w sobotę obie kasy, (również ta od parku), czynne będą od godz. 14.
Ceny biletów się nie zmieniają; 10 zł i 5 zł - ulgowy. Kobiety oraz dzieci do lat 12 też wchodzą za darmo, ale muszą zgłosić się do kasy po darmowy bilet w przeciwnym wypadku nie przejdą przez elektroniczną bramkę. Każda osoba, która będzie nabywać lub otrzymywać bilety po raz pierwszy, musi zglaszać się do kasy z numerem PESEL. Dane osób, które kupowały bilet na poprzednie mecze są już w bazie danych, ale powinny mieć przy sobie dokument tożsamości podczas zakupu biletu oraz przy wejściu na stadion.
Warto przypomnieć również zasadę dla ojców trenujących u nas chłopców: "Przyprowadź syna, a wchodzisz na mecz za piątaka". Zapraszamy po bilety. Szersza zapowiedź meczu Broń - Zawisza na naszym portalu już wkrótce.